Financiën
Boekjaar 2025
LO ACCOUNT uit Gent, ondernemingsnummer BE0831513197, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.974 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LO ACCOUNT een brutomarge van € 81.582 en een eigen vermogen van € 247.807. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 41.877 naar € 42.974. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 247.807
▲ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.974
▲ 3% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 96.793
▲ 4% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 235.407.
Mensen en middelen in 2025
€ 23.045
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 46.371
▼ 22% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.562 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 2.128
▲ 7% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.068
▼ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 60.604 | € 97.117 | € 80.090 | € 81.582 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 38.142 | € 56.150 | € 41.877 | € 42.974 | ▲ 3% |
| Eigen vermogen | € 141.783 | € 197.933 | € 204.832 | € 247.807 | ▲ 21% |
| Totale schulden | € 126.548 | € 130.516 | € 144.660 | € 82.097 | ▼ 43% |
| Cash | € 128.933 | € 153.307 | € 93.480 | € 96.793 | ▲ 4% |
| Terreinen & gebouwen | € 114.838 | € 104.258 | € 93.678 | € 83.098 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 129.383 | € 185.533 | € 192.432 | € 235.407 | ▲ 22% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 34.977 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 82.822 | € 70.740 | € 59.344 | € 46.371 | ▼ 22% |
| Balanstotaal | € 295.331 | € 355.449 | € 376.492 | € 356.903 | ▼ 5% |
Kerncijfers van LO ACCOUNT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LO ACCOUNT?
Wat er de jongste jaren bij LO ACCOUNT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.974 (▲ 3% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 38.142 winst in 2022 naar € 42.974 winst in 2025.
Betaalde al € 61.675 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 56.150 winst.
Keerde in totaal € 34.977 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Jacobsnieuwstraat 105
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- OOSTERLINCK Laurent Jean-Paul Karel(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0831.513.197
- Btw-nummer
- BE 0831.513.197
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Jacobsnieuwstraat 105, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- LO ACCOUNT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 november 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Boekhouders en boekhouders-fiscalisten
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering