Financiën
Boekjaar 2026
JURGEN DE RAEDEMAEKER uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0830982370, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 64.310 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JURGEN DE RAEDEMAEKER een brutomarge van € 131.571 en een eigen vermogen van € 461.165. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 69.554 naar € 64.310. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 461.165
▲ 8% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 64.310
▼ 8% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 236.421
▲ 17% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.000 uitgekeerd
47 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2026
€ 9.483
▼ 64% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 81.226
▼ 17% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 17.281 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 17.553
▼ 40% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.391
▼ 23% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 171.233 | € 168.284 | € 144.330 | € 131.571 | ▼ 9% |
| Winst na belastingen | € 94.855 | € 82.925 | € 69.554 | € 64.310 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 274.376 | € 357.301 | € 426.855 | € 461.165 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 250.354 | € 185.251 | € 154.123 | € 119.170 | ▼ 23% |
| Cash | € 63.665 | € 134.368 | € 201.526 | € 236.421 | ▲ 17% |
| Opgepotte winst | € 261.976 | € 344.901 | € 414.455 | € 448.765 | ▲ 8% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 30.000 | |
| Bankschulden | € 137.212 | € 116.948 | € 98.276 | € 81.226 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 524.730 | € 542.552 | € 580.977 | € 580.335 |
Kerncijfers van JURGEN DE RAEDEMAEKER, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met JURGEN DE RAEDEMAEKER?
Wat er de jongste jaren bij JURGEN DE RAEDEMAEKER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 64.310 (▼ 8% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Jurgen De Raedemaeker werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 94.855 winst in 2023 naar € 64.310 winst in 2026.
Betaalde al € 152.845 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 94.855 winst.
Keerde in totaal € 30.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter JURGEN DE RAEDEMAEKER zit Jurgen De Raedemaeker. Zelf heeft het 50% van DSD Associates Audit & Advies BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molendries(LUB) 42
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0830.982.370
- Btw-nummer
- BE 0830.982.370
- Maatschappelijke zetel
- Molendries(LUB) 42, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- JURGEN DE RAEDEMAEKER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 november 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bedrijfsrevisoren