Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

1eye

BE0830712651

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

1eye is een vastgoedvennootschap in Heist-op-den-Berg. BV, gestart op 25 oktober 2010, 1 vestiging.

Cederstraat 18 bus A, 2220 Heist-op-den-Berg

Achter het bedrijf: Corporos NV.

Actief voor

16 jaar

Financiën

Boekjaar 2026

1eye uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0830712651, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 5.609 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde 1eye een brutomarge van € 181.536 en een eigen vermogen van € 85.942. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 9.493 naar € 5.609. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 85.942

▲ 7% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 5.609

▼ 41% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 32.351

▼ 20% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 35.942.

Mensen en middelen in 2026

Loonkost

€ 55.969

▼ 1% t.o.v. 2025

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 12.873

▲ 12% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden ≈ 1 jaar te gaan

€ 68.759

▼ 40% t.o.v. 2025

Dit jaar wordt € 51.280 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 60.167

▲ 22% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 8.234

▼ 14% t.o.v. 2025

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 53.102 € 158.261 € 183.510 € 181.536 ▼ 1%
Winst na belastingen € 5.581 € 7.192 € 9.493 € 5.609 ▼ 41%
Eigen vermogen € 63.648 € 70.840 € 80.333 € 85.942 ▲ 7%
Totale schulden € 678.729 € 652.521 € 750.811 € 789.335 ▲ 5%
Cash € 10.067 € 13.045 € 40.642 € 32.351 ▼ 20%
Opgepotte winst € 13.648 € 20.840 € 30.333 € 35.942 ▲ 18%
Bankschulden € 205.752 € 161.132 € 114.188 € 68.759 ▼ 40%
Balanstotaal € 742.377 € 723.361 € 831.144 € 875.277 ▲ 5%

Kerncijfers van 1eye, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met 1eye?

Wat er de jongste jaren bij 1eye gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 5.609 (▼ 41% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • Corporos NV werd bestuurder. NBB
  • Philippe Rosvelds stopte als bestuurder. NBB
  • Johan Rosvelds stopte als bestuurder. NBB
  • Johan Rosvelds werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
  • Philippe Rosvelds werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 5.581 winst in 2023 naar € 5.609 winst in 2026.

Betaalde al € 10.479 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2025, met € 9.493 winst.

Bestuur

CORPOROS 100%

Het aandeel van CORPOROS komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

1eye

Achter 1eye zit Corporos NV. De aandelen zijn in handen van CORPOROS (100%).

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Corporos NV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Johan Rosvelds

Ook actief bij: Immo - Haacht, IMROCO, EMILAR, NUTRIFARMA, Quattuor, IMMONIUM, DUROS

sinds 2023

Philippe Rosvelds

Bestuurder

Ook actief bij: Immo - Haacht, EC BUILD, IMROCO, EMILAR, CORPOROS, Anytime Padel, DUROS

sinds 2010 · tot 2023

Johan Rosvelds

Bestuurder

Ook actief bij: Immo - Haacht, IMROCO, EMILAR, NUTRIFARMA, CORPOROS, IMMONIUM, DUROS

sinds 2020 · tot 2023

Aandeelhouders

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Cederstraat 18 bus A

2220 Heist-op-den-Berg

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0830.712.651
Btw-nummer
BE 0830.712.651
Maatschappelijke zetel
Cederstraat 18 bus A, 2220 Heist-op-den-Berg
Namen & benamingen
1eye
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
25 oktober 2010
Peppol
Actief · Actief sinds 21 okt 2026
Activiteiten · NACE

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Veelgestelde vragen

Wat doet 1eye?
1eye is een vastgoedvennootschap in Heist-op-den-Berg. BV, gestart op 25 oktober 2010, 1 vestiging.
Wat is het adres van 1eye?
De maatschappelijke zetel van 1eye is gevestigd te Cederstraat 18 bus A, 2220 Heist-op-den-Berg.
Is 1eye nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is 1eye actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 25 oktober 2010.
Is 1eye geregistreerd op Peppol?
Ja, 1eye is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0830712651.
Wat is het ondernemingsnummer van 1eye?
Het ondernemingsnummer van 1eye is BE0830712651.
Wanneer is 1eye opgericht?
1eye is opgericht op 25 oktober 2010.