Financiën
Boekjaar 2025
IN DENTE uit Pajottegem, ondernemingsnummer BE0830600211, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 191.701 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IN DENTE een brutomarge van € 356.891 en een eigen vermogen van € 1,1 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 210.814 naar € 191.701. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,1 miljoen
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 191.701
▼ 9% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 146.961
▲ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 141.054 uitgekeerd
74 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 19.786
▼ 18% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 5.990.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 479
▼ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.432
▲ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 304.065 | € 302.456 | € 393.365 | € 356.891 | ▼ 9% |
| Winst na belastingen | € 150.819 | € 149.541 | € 210.814 | € 191.701 | ▼ 9% |
| Eigen vermogen | € 867.830 | € 949.424 | € 1.003.004 | € 1.053.651 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 555.381 | € 463.803 | € 257.022 | € 33.911 | ▼ 87% |
| Cash | € 437.398 | € 51.012 | € 115.201 | € 146.961 | ▲ 28% |
| Terreinen & gebouwen | € 656.439 | € 622.699 | € 588.959 | € 604.513 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 849.230 | € 949.424 | € 1.003.004 | € 1.053.651 | ▲ 5% |
| Dividend | € 26.366 | € 49.347 | € 157.234 | € 141.054 | ▼ 10% |
| Bankschulden | € 486.627 | € 422.877 | € 225.639 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 1.423.212 | € 1.413.227 | € 1.260.026 | € 1.087.562 | ▼ 14% |
Kerncijfers van IN DENTE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IN DENTE?
Wat er de jongste jaren bij IN DENTE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 191.701 (▼ 9% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Pajottegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 150.819 winst in 2022 naar € 191.701 winst in 2025.
Betaalde al € 306.489 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 210.814 winst.
Keerde in totaal € 374.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IN DENTE zitten Griet Devreese en Thomas Corron.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Griet Devreese
Bestuurder
Thomas Corron
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kapellestraat(HN) 12
1540 Pajottegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0830.600.211
- Btw-nummer
- BE 0830.600.211
- Maatschappelijke zetel
- Kapellestraat(HN) 12, 1540 Pajottegem
- Namen & benamingen
- IN DENTE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 oktober 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 mei 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken