Financiën
Boekjaar 2025
Benny Swartenbroekx uit Halen, ondernemingsnummer BE0829117297, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.638 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Benny Swartenbroekx een brutomarge van € 16.592 en een eigen vermogen van € 98.644. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.405 naar € 8.638. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 98.644
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.638
▼ 17% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 51.538
▼ 9% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.298 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 66
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 35.704
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 27.084
Dit jaar wordt € 7.191 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 2.096
▼ 8% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.469
▼ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.608 | € 7.550 | € 16.224 | € 16.592 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 11.719 | € 2.904 | € 10.405 | € 8.638 | ▼ 17% |
| Eigen vermogen | € 112.871 | € 103.144 | € 104.304 | € 98.644 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 119.627 | € 24.188 | € 17.184 | € 48.945 | ▲ 185% |
| Cash | € 100.065 | € 82.647 | € 56.669 | € 51.538 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 100.471 | € 90.744 | € 91.904 | € 86.244 | ▼ 6% |
| Dividend | € 14.737 | € 12.632 | € 9.245 | € 14.298 | ▲ 55% |
| Bankschulden | € 1.452 | € 0 | € 0 | € 27.084 | |
| Balanstotaal | € 232.498 | € 127.332 | € 121.488 | € 147.589 | ▲ 21% |
Kerncijfers van Benny Swartenbroekx, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Benny Swartenbroekx?
Wat er de jongste jaren bij Benny Swartenbroekx gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.638 (▼ 17% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Halen. KBO
- Nieuwe vestiging in Halen. KBO
- Benny Swartenbroekx werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.719 winst in 2022 naar € 8.638 winst in 2025.
Betaalde al € 15.484 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 11.719 winst.
Keerde in totaal € 50.911 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Benny Swartenbroekx zit Benny Swartenbroekx.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Benny Swartenbroekx
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Panovenstraat 12
3545 Halen
Singellaan 23
3545 Halen
Actief sinds 1 april 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0829.117.297
- Btw-nummer
- BE 0829.117.297
- Maatschappelijke zetel
- Panovenstraat 12, 3545 Halen
- Namen & benamingen
- Benny Swartenbroekx
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 september 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden