Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 58 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
FANNY BRUNIN uit Péruwelz, ondernemingsnummer BE0828788190, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 75.140 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FANNY BRUNIN een brutomarge van € 177.946 en een eigen vermogen van € 233.337. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 94.549 naar € 75.140. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 233.337
▼ 36% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 75.140
▼ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 135.163
▲ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 208.100 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 48.685
▲ 47% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 10.010
▼ 9% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.069
▼ 35% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.191 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 2.025
▲ € 1.610 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.184
▲ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 141.557 | € 184.311 | € 177.946 | ▼ 3% |
| Winst na belastingen | € 60.267 | € 94.549 | € 75.140 | ▼ 21% |
| Eigen vermogen | € 354.249 | € 366.298 | € 233.337 | ▼ 36% |
| Totale schulden | € 125.973 | € 137.449 | € 246.852 | ▲ 80% |
| Cash | € 36.233 | € 120.965 | € 135.163 | ▲ 12% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 1.037 | - | |
| Opgepotte winst | € 353.749 | € 365.798 | € 232.837 | ▼ 36% |
| Dividend | € 51.000 | € 82.500 | € 208.100 | ▲ 152% |
| Bankschulden | € 54.967 | € 34.053 | € 22.069 | ▼ 35% |
| Balanstotaal | € 480.223 | € 503.747 | € 480.189 | ▼ 5% |
Kerncijfers van FANNY BRUNIN, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met FANNY BRUNIN?
Wat er de jongste jaren bij FANNY BRUNIN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 75.140 (▼ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Péruwelz. KBO
- Fanny BRUNIN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 60.267 winst in 2023 naar € 75.140 winst in 2025.
Betaalde al € 90.844 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 94.549 winst.
Keerde in totaal € 341.600 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter FANNY BRUNIN zit Fanny BRUNIN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fanny BRUNIN
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Pilori(BML) 17
7604 Péruwelz
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0828.788.190
- Btw-nummer
- BE 0828.788.190
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Pilori(BML) 17, 7604 Péruwelz
- Namen & benamingen
- FANNY BRUNIN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 4 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken