Financiën
Boekjaar 2025
Bill Invest uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0828008232, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 14.508 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Bill Invest een omzet van € 42.000 en een eigen vermogen van € 123.446. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.641 naar € 14.508. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 123.446
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 14.508
▼ 22% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.824
▲ 60% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 104.846.
Schulden eind 2025
€ 111.413
▼ 16% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 399
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.003
▲ 23% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 32.400 | € 36.000 | € 38.400 | € 42.000 | ▲ 9% |
| Brutomarge | € 32.400 | € 36.000 | € 38.400 | € 42.000 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 12.662 | € 12.571 | € 18.641 | € 14.508 | ▼ 22% |
| Eigen vermogen | € 77.726 | € 90.297 | € 108.938 | € 123.446 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 186.091 | € 164.738 | € 133.999 | € 112.815 | ▼ 16% |
| Cash | € 6.652 | € 7.113 | € 4.257 | € 6.824 | ▲ 60% |
| Terreinen & gebouwen | € 257.165 | € 247.922 | € 238.680 | € 229.437 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 59.126 | € 71.697 | € 90.338 | € 104.846 | ▲ 16% |
| Bankschulden | € 185.530 | € 164.028 | € 133.183 | € 111.413 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 263.817 | € 255.035 | € 242.937 | € 236.261 | ▼ 3% |
Kerncijfers van Bill Invest, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Bill Invest?
Wat er de jongste jaren bij Bill Invest gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 14.508 (▼ 22% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 12.662 winst in 2022 naar € 14.508 winst in 2025.
Betaalde al € 24.973 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 18.641 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ophaalbrugstraat 22-24
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Ophaalbrugstraat 22/24
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 1 september 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BUIS René(oprichter) 51%
- SMETS Ivan Carol Joseph(oprichter) 49%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0828.008.232
- Btw-nummer
- BE 0828.008.232
- Maatschappelijke zetel
- Ophaalbrugstraat 22-24, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- Bill Invest
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 juli 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Verhuur en exploitatie van sociale woningen
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten