Financiën
Boekjaar 2025
DE KWAFEUR uit Keerbergen, ondernemingsnummer BE0827807007, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.852 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE KWAFEUR een brutomarge van € 179.373 en een eigen vermogen van € 121.066. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.756 naar € 37.852. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 121.066
▲ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.852
▲ 222% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 50.115
▲ 36% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.413 uitgekeerd
25 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 118.915
▲ 1% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 5.430
▲ € 4.389 t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 5.237
▲ 16% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.699
▼ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 111.197 | € 133.016 | € 137.743 | € 179.373 | ▲ 30% |
| Winst na belastingen | € 6.563 | € 11.241 | € 11.756 | € 37.852 | ▲ 222% |
| Eigen vermogen | € 69.630 | € 80.871 | € 92.627 | € 121.066 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 51.843 | € 48.887 | € 49.297 | € 54.574 | ▲ 11% |
| Cash | € 103.815 | € 110.530 | € 36.817 | € 50.115 | ▲ 36% |
| Opgepotte winst | € 49.630 | € 60.871 | € 72.627 | € 101.066 | ▲ 39% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 9.413 | |
| Bankschulden | € 1.000 | € 1.000 | € 1.041 | € 5.430 | ▲ € 4.389 |
| Balanstotaal | € 121.473 | € 129.758 | € 141.924 | € 175.640 | ▲ 24% |
Kerncijfers van DE KWAFEUR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE KWAFEUR?
Wat er de jongste jaren bij DE KWAFEUR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.852 (▲ 222% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Keerbergen. KBO
- Marc Van Avondt werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.563 winst in 2022 naar € 37.852 winst in 2025.
Betaalde al € 33.191 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.852 winst.
Keerde in totaal € 9.413 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DE KWAFEUR zit Marc Van Avondt.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marc Van Avondt
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kempenlaan 19
3140 Keerbergen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
GANDI-AS Domain name registrar - www.gandi.net, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0827.807.007
- Btw-nummer
- BE 0827.807.007
- Maatschappelijke zetel
- Kempenlaan 19, 3140 Keerbergen
- Namen & benamingen
- DE KWAFEUR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juli 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 okt 2025
- Contact
- dekwafeur.be
- Activiteiten · NACE
Kappers- en barbiersactiviteiten
Haarverzorging