Financiën
Boekjaar 2026
EMPYCON uit Gent, ondernemingsnummer BE0827664178, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 63.580 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EMPYCON een brutomarge van € 130.418 en een eigen vermogen van € 358.726. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 49.659 naar € 63.580. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 358.726
▲ 22% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 63.580
▲ 28% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 28.192
▲ 201% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 352.526.
Mensen en middelen in 2026
€ 12.623
▼ 66% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 8.711
▼ 82% t.o.v. 2025
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.329
▼ 86% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.542
▼ 20% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 101.632 | € 88.326 | € 100.794 | € 130.418 | ▲ 29% |
| Winst na belastingen | € 40.407 | € 28.192 | € 49.659 | € 63.580 | ▲ 28% |
| Eigen vermogen | € 217.296 | € 245.488 | € 295.147 | € 358.726 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 239.491 | € 181.920 | € 84.465 | € 29.893 | ▼ 65% |
| Cash | € 9.221 | € 12.168 | € 9.364 | € 28.192 | ▲ 201% |
| Terreinen & gebouwen | € 290.946 | € 282.009 | € 268.982 | € 256.181 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 211.096 | € 239.288 | € 288.947 | € 352.526 | ▲ 22% |
| Bankschulden | € 209.829 | € 148.664 | € 47.643 | € 8.711 | ▼ 82% |
| Balanstotaal | € 456.787 | € 427.407 | € 379.612 | € 388.619 | ▲ 2% |
Kerncijfers van EMPYCON, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met EMPYCON?
Wat er de jongste jaren bij EMPYCON gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 63.580 (▲ 28% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Mathieu Piens werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 40.407 winst in 2023 naar € 63.580 winst in 2026.
Betaalde al € 74.915 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 63.580 winst.
Bestuur
Achter EMPYCON zit Mathieu Piens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Mathieu Piens
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Antwerpsesteenweg 633
9040 Gent
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PIENS Mathieu Francis Désiré(oprichter) 99%
- HERREMANS Lina Alphonsina Marcella(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0827.664.178
- Btw-nummer
- BE 0827.664.178
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsesteenweg 633, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- EMPYCON
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 juli 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 okt 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken