Financiën
Boekjaar 2025
FMC GROUP uit Asse, ondernemingsnummer BE0825005883, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 30.003 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FMC GROUP een brutomarge van € 42.299 en een eigen vermogen van € 55.894. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 61 naar € 30.003. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 55.894
▲ 116% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.003
▲ € 29.942 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.832
▲ € 22.739 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 37.294.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 29.572
▲ 28% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.958
▲ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.983
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.123 | € 11.166 | € 26.946 | € 42.299 | ▲ 57% |
| Winst na belastingen | € 2.837 | € -1.487 | € 61 | € 30.003 | ▲ € 29.942 |
| Eigen vermogen | € 27.317 | € 25.830 | € 25.891 | € 55.894 | ▲ 116% |
| Totale schulden | € 14.504 | € 13.623 | € 21.312 | € 27.989 | ▲ 31% |
| Cash | € 7.359 | € 5.642 | € 93 | € 22.832 | ▲ € 22.739 |
| Opgepotte winst | € 8.717 | € 7.230 | € 7.291 | € 37.294 | ▲ € 30.003 |
| Dividend | € 2.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 41.821 | € 39.454 | € 47.203 | € 83.883 | ▲ 78% |
Kerncijfers van FMC GROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FMC GROUP?
Wat er de jongste jaren bij FMC GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 30.003 (▲ € 29.942 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
Samengevat
Van € 2.837 winst in 2022 naar € 30.003 winst in 2025.
Betaalde al € 8.221 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 30.003 winst.
Keerde in totaal € 2.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter FMC GROUP zit Francis Minnebo. Zelf heeft het 50% van VEMICHRON.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Francis Minnebo
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hogeweide 17
1730 Asse
Leopoldlaan 41 bus 21
8300 Knokke-Heist
Actief sinds 1 juli 2021
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MINNEBO Francis Suzanne René(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0825.005.883
- Btw-nummer
- BE 0825.005.883
- Maatschappelijke zetel
- Hogeweide 17, 1730 Asse
- Namen & benamingen
- FMC GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 april 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van persfotografen
Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige fotografische activiteiten
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering