Financiën
Boekjaar 2025
VETOMAX uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0824696176, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 51.765 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VETOMAX een brutomarge van € 93.711 en een eigen vermogen van € 275.830. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 52.952 naar € 51.765. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 275.830
▲ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 51.765
▼ 2% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 95.184
▲ 37% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 263.430.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 33.134
▼ 19% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 18.628
▼ 49% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 5.532
▲ 86% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.452
▼ 74% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 68.517 | € 63.209 | € 79.829 | € 93.711 | ▲ 17% |
| Winst na belastingen | € 41.801 | € 43.064 | € 52.952 | € 51.765 | ▼ 2% |
| Eigen vermogen | € 128.049 | € 171.113 | € 224.065 | € 275.830 | ▲ 23% |
| Totale schulden | € 18.327 | € 14.838 | € 58.020 | € 35.186 | ▼ 39% |
| Cash | € 120.563 | € 62.513 | € 69.276 | € 95.184 | ▲ 37% |
| Opgepotte winst | € 115.649 | € 158.713 | € 211.665 | € 263.430 | ▲ 24% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 36.611 | € 18.628 | ▼ 49% |
| Balanstotaal | € 146.376 | € 185.951 | € 282.085 | € 311.016 | ▲ 10% |
Kerncijfers van VETOMAX, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VETOMAX?
Wat er de jongste jaren bij VETOMAX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 51.765 (▼ 2% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
Samengevat
Van € 41.801 winst in 2023 naar € 51.765 winst in 2025.
Betaalde al € 89.681 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 52.952 winst.
Bestuur
Achter VETOMAX zit Luc HANNARD.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Luc HANNARD
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Avenue de la Toison d'Or 143
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HANNARD Luc Simon Désiré Marie Ghislain(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0824.696.176
- Btw-nummer
- BE 0824.696.176
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Avenue de la Toison d'Or 143, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- VETOMAX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 april 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Veterinaire diensten