Financiën
Boekjaar 2025
NARVICK uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0823534552, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 14.200 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NARVICK een brutomarge van € 19.876 en een eigen vermogen van € 59.895. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 46 naar € 14.200. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 59.895
▲ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 14.200
▲ € 14.154 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 27.137
▼ 38% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 9.895.
Mensen en middelen in 2025
€ 27.730
▲ € 26.641 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.266
▲ 65% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.218
▲ 132% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.780 | € 6.591 | € 1.382 | € 19.876 | ▲ € 18.494 |
| Winst na belastingen | € 12.897 | € 4.462 | € 46 | € 14.200 | ▲ € 14.154 |
| Eigen vermogen | € 41.186 | € 45.648 | € 45.694 | € 59.895 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 3.968 | € 2.492 | € 1.498 | € 2.496 | ▲ 67% |
| Cash | € 35.886 | € 44.273 | € 43.562 | € 27.137 | ▼ 38% |
| Opgepotte winst | € -8.814 | € -4.352 | € -4.306 | € 9.895 | ▲ € 14.200 |
| Balanstotaal | € 45.154 | € 48.140 | € 47.192 | € 62.391 | ▲ 32% |
Kerncijfers van NARVICK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NARVICK?
Wat er de jongste jaren bij NARVICK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 14.200 (▲ € 14.154 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Jan De Wachter werd bestuurder. NBB
- Jan De Mets werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 12.897 winst in 2022 naar € 14.200 winst in 2025.
Betaalde al € 6.543 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 14.200 winst.
Bestuur
Achter NARVICK zitten Jan De Wachter en Jan De Mets.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jan De Wachter
Bestuurder
sinds 2010
Jan De Mets
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heidestraat 201
2890 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE METS Jan(oprichter) 50%
- DE WACHTER Jan Jozef Clementine(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0823.534.552
- Btw-nummer
- BE 0823.534.552
- Maatschappelijke zetel
- Heidestraat 201, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- NARVICK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 maart 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in onderkleding, lingerie en strand- en badkleding