Financiën
Boekjaar 2025
M.V. ARCHITECTES uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0823218115, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.669 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M.V. ARCHITECTES een brutomarge van € 20.744 en een eigen vermogen van € 21.629. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.154 naar € 8.669. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.629
▲ 67% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.669
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.273
▲ 194% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 21.629.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 7.819
▼ 55% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 5.115
▼ 54% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 8.976
▲ € 8.822 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.331
▲ € 2.832 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -2.661 | € 18.504 | € 20.744 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € -17.024 | € 7.154 | € 8.669 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 19.187 | € 12.960 | € 21.629 | ▲ 67% |
| Totale schulden | € 39.448 | € 27.852 | € 18.260 | ▼ 34% |
| Cash | € 15.199 | € 2.478 | € 7.273 | ▲ 194% |
| Opgepotte winst | € 19.187 | € 12.960 | € 21.629 | ▲ 67% |
| Dividend | € 27.967 | € 13.381 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 17.202 | € 11.192 | € 5.115 | ▼ 54% |
| Balanstotaal | € 58.635 | € 40.812 | € 39.888 | ▼ 2% |
Kerncijfers van M.V. ARCHITECTES, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met M.V. ARCHITECTES?
Wat er de jongste jaren bij M.V. ARCHITECTES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.669 (▲ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
Samengevat
Van € 17.024 verlies in 2023 naar € 8.669 winst in 2025.
Betaalde al € 3.761 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 8.669 winst.
Keerde in totaal € 41.348 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter M.V. ARCHITECTES zit Vincent Mahieu. Vincent Mahieu zit ook achter BERANGER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Appelbloesemgaarde 29
1160 Oudergem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Vincent MAHIEU(associé) 99%
- Julie VAN CROMBRUGGEN(associé) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0823.218.115
- Btw-nummer
- BE 0823.218.115
- Maatschappelijke zetel
- Appelbloesemgaarde 29, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- M.V. ARCHITECTES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 februari 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bouwarchitecten