Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2024
BELLALUCE uit Hoogstraten, ondernemingsnummer BE0822301662, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 380.981 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BELLALUCE een brutomarge van € -6.435 en een eigen vermogen van € 1,3 miljoen. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 189.429 naar € 380.981. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,3 miljoen
▲ 40% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 380.981
▲ 101% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 47.874
▼ 81% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 1,3 miljoen.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 57.041
▲ 53% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 92.523 | € -2.873 | € -4.288 | € -6.435 | ▼ € 2.147 |
| Winst na belastingen | € 270.658 | € 183.325 | € 189.429 | € 380.981 | ▲ 101% |
| Eigen vermogen | € 800.783 | € 984.108 | € 963.077 | € 1.344.058 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 46.289 | € 47.403 | € 79.427 | € 62.516 | ▼ 21% |
| Cash | € 466.160 | € 447.900 | € 250.693 | € 47.874 | ▼ 81% |
| Opgepotte winst | € 782.183 | € 965.508 | € 963.077 | € 1.344.058 | ▲ 40% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 191.860 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 847.072 | € 1.031.510 | € 1.042.504 | € 1.406.574 | ▲ 35% |
Kerncijfers van BELLALUCE, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met BELLALUCE?
Wat er de jongste jaren bij BELLALUCE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 380.981 (▲ 101% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hoogstraten. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 270.658 winst in 2021 naar € 380.981 winst in 2024.
Betaalde al € 102.510 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 380.981 winst.
Keerde in totaal € 191.860 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter BELLALUCE zit Martinus Van Son. Zelf heeft het 100% van BELLALUCE MANAGEMENT, 50% van INTERNOVA VASTGOED en 47.5% van INTERNOVA PROFESSIONAL LIGHTING.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Martinus Van Son
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Biesblok 4
2320 Hoogstraten
Koekoeklaan 1
2321 Hoogstraten
Actief sinds 15 januari 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0822.301.662
- Btw-nummer
- BE 0822.301.662
- Maatschappelijke zetel
- Biesblok 4, 2320 Hoogstraten
- Namen & benamingen
- BELLALUCE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 december 2009
- Peppol
- Niet geregistreerd