Financiën
Boekjaar 2025
BEAUVE CHRISTIAN ET FILS uit Theux, ondernemingsnummer BE0821531996, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 102.945 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BEAUVE CHRISTIAN ET FILS een brutomarge van € 387.544 en een eigen vermogen van € 639.451. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 172.704 naar € 102.945. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 639.451
▲ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 102.945
▼ 40% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 515.731
▲ 34% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 42.134 uitgekeerd
41 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
3,9
▲ 0,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 206.102
▲ 10% t.o.v. 2024
€ 52.800 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 33.513
▼ 29% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 116.963
▲ 207% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 21.223 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 93.285
▼ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.029
▼ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 378.789 | € 384.146 | € 460.677 | € 387.544 | ▼ 16% |
| Winst na belastingen | € 140.344 | € 148.459 | € 172.704 | € 102.945 | ▼ 40% |
| Eigen vermogen | € 353.263 | € 426.869 | € 578.640 | € 639.451 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 247.301 | € 247.114 | € 264.237 | € 351.283 | ▲ 33% |
| Cash | € 458.129 | € 497.765 | € 383.831 | € 515.731 | ▲ 34% |
| Opgepotte winst | € 334.663 | € 408.269 | € 560.040 | € 620.851 | ▲ 11% |
| Dividend | € 47.756 | € 74.853 | € 20.934 | € 42.134 | ▲ 101% |
| Bankschulden | € 19.740 | € 25.720 | € 38.150 | € 116.963 | ▲ 207% |
| Balanstotaal | € 600.564 | € 673.984 | € 842.877 | € 990.735 | ▲ 18% |
| Werknemers (VTE) | - | 4,8 | 3,5 | 3,9 | ▲ 0,4 |
Kerncijfers van BEAUVE CHRISTIAN ET FILS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BEAUVE CHRISTIAN ET FILS?
Wat er de jongste jaren bij BEAUVE CHRISTIAN ET FILS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 102.945 (▼ 40% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Justin Beauve werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Christian Beauve werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 140.344 winst in 2022 naar € 102.945 winst in 2025.
Betaalde al € 233.188 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 172.704 winst.
Gemiddeld € 99.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter BEAUVE CHRISTIAN ET FILS zitten Justin Beauve en Christian Beauve.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Justin Beauve
Bestuurder
sinds 2022
Christian Beauve
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mont 13
4910 Theux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0821.531.996
- Btw-nummer
- BE 0821.531.996
- Maatschappelijke zetel
- Mont 13, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- BEAUVE CHRISTIAN ET FILS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 december 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Glaszetten
Dakwerkzaamheden
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Restaureren van bouwwerken