Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 8 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
JR-MELA-JEN uit Sivry-Rance, ondernemingsnummer BE0821411242, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -48.053 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JR-MELA-JEN een brutomarge van € -36.949 en een eigen vermogen van € 45.858. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.678 naar € -48.053. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 51 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 45.858
▼ 51% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -48.053
▼ in 2024 nog € 6.678 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.026
▼ 93% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 39.658.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.409
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 36.304
▼ 21% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.623 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 400
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.685 | € 58.473 | € 17.224 | € -36.949 | ▼ € 54.173 |
| Winst na belastingen | € -18.990 | € 18.074 | € 6.678 | € -48.053 | ▼ € 54.731 |
| Eigen vermogen | € 69.159 | € 87.233 | € 93.911 | € 45.858 | ▼ 51% |
| Totale schulden | € 87.709 | € 67.583 | € 105.863 | € 82.505 | ▼ 22% |
| Cash | - | € 10.184 | € 44.231 | € 3.026 | ▼ 93% |
| Terreinen & gebouwen | € 109.780 | € 106.661 | € 103.541 | € 100.422 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 62.959 | € 81.033 | € 87.711 | € 39.658 | ▼ 55% |
| Bankschulden | € 66.685 | € 54.218 | € 45.825 | € 36.304 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 156.868 | € 154.815 | € 199.774 | € 128.363 | ▼ 36% |
Kerncijfers van JR-MELA-JEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JR-MELA-JEN?
Wat er de jongste jaren bij JR-MELA-JEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 48.053 (▼ € 54.731 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sivry-Rance. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.990 verlies in 2022 naar € 48.053 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2023, met € 18.074 winst.
Bestuur
Achter JR-MELA-JEN zit Johnny RAVIDAT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Johnny RAVIDAT
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue du Moulard 39 bus B
6470 Sivry-Rance
Rue du Moulard 39C
6470 Sivry-Rance
Actief sinds 14 december 2009
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0821.411.242
- Btw-nummer
- BE 0821.411.242
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Moulard 39 bus B, 6470 Sivry-Rance
- Namen & benamingen
- JR-MELA-JEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 december 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in reinigingsmiddelen
Opsporings- en particuliere beveiligingsdiensten
Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproducten
Diensten in verband met vervoer te land
Algemene reiniging van gebouwen
Particuliere beveiliging
Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproducten in gespecialiseerde winkels