Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 31 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
STEIL uit Gent, ondernemingsnummer BE0820890709, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 18.409 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STEIL een brutomarge van € 43.725 en een eigen vermogen van € 77.827. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.129 naar € 18.409. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 77.827
▲ 26% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 18.409
▲ € 15.280 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.846
▼ 71% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
9 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.192
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 18.588
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.176 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 8.026
▼ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.692
▼ 45% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.913 | € 35.451 | € 14.576 | € 43.725 | ▲ 200% |
| Winst na belastingen | € 22.150 | € 22.843 | € 3.129 | € 18.409 | ▲ € 15.280 |
| Eigen vermogen | € 33.459 | € 56.302 | € 61.854 | € 77.827 | ▲ 26% |
| Totale schulden | € 98.539 | € 52.980 | € 94.127 | € 42.472 | ▼ 55% |
| Cash | € 11.098 | € 11.117 | € 27.201 | € 7.846 | ▼ 71% |
| Terreinen & gebouwen | € 13.467 | € 10.196 | € 6.926 | € 3.655 | ▼ 47% |
| Opgepotte winst | € 27.226 | € 50.069 | € 51.532 | € 68.275 | ▲ 32% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 1.666 | € 1.666 | |
| Bankschulden | € 13.865 | € 15.508 | € 19.455 | € 18.588 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 131.998 | € 109.282 | € 157.003 | € 121.128 | ▼ 23% |
Kerncijfers van STEIL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met STEIL?
Wat er de jongste jaren bij STEIL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 18.409 (▲ € 15.280 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 22.150 winst in 2022 naar € 18.409 winst in 2025.
Betaalde al € 25.181 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 22.843 winst.
Keerde in totaal € 3.332 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter STEIL zitten Tim Bracke en Victoria Danneels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Tim Bracke
Bestuurder
Victoria Danneels
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentbruggeplein 1
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Joke KREKELS(oprichter) 99.5%
- Jeannine Louisa Maria Vincent DEVOCHT(oprichter) 0.5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0820.890.709
- Btw-nummer
- BE 0820.890.709
- Maatschappelijke zetel
- Gentbruggeplein 1, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- STEIL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 november 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in fietsen
Detailhandel in fietsen in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in damesbovenkleding
Detailhandel in herenbovenkleding
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Overige vormen van onderwijs
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Schoonheidsverzorging
+1