Financiën
Boekjaar 2025
VSA Chauffage uit Villers-la-Ville, ondernemingsnummer BE0820714624, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 15.825 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VSA Chauffage een brutomarge van € 29.225 en een eigen vermogen van € 50.949. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 17.164 naar € 15.825. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 50.949
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 15.825
▼ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 39.339
▲ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.286 uitgekeerd
90 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 152
▲ 106% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 27.754
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.000
Dit jaar wordt € 6.000 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.428
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.286
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.003 | € 13.646 | € 28.504 | € 29.225 | ▲ 3% |
| Winst na belastingen | € 5.906 | € 5.148 | € 17.164 | € 15.825 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 42.184 | € 46.531 | € 49.410 | € 50.949 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 23.978 | € 11.830 | € 42.724 | € 32.911 | ▼ 23% |
| Cash | € 33.742 | € 36.181 | € 37.609 | € 39.339 | ▲ 5% |
| Opgepotte winst | € 35.984 | € 40.331 | € 43.210 | € 44.749 | ▲ 4% |
| Dividend | € 7.143 | € 800 | € 14.286 | € 14.286 | |
| Bankschulden | € 11.249 | € 5.419 | € 0 | € 14.000 | |
| Balanstotaal | € 66.162 | € 58.361 | € 92.133 | € 83.860 | ▼ 9% |
Kerncijfers van VSA Chauffage, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VSA Chauffage?
Wat er de jongste jaren bij VSA Chauffage gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 15.825 (▼ 8% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Villers-la-Ville. KBO
- Vincent Sauvage werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.906 winst in 2022 naar € 15.825 winst in 2025.
Betaalde al € 15.269 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 17.164 winst.
Keerde in totaal € 36.514 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VSA Chauffage zit Vincent Sauvage.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vincent Sauvage
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Minique 4 bus A
1495 Villers-la-Ville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0820.714.624
- Btw-nummer
- BE 0820.714.624
- Maatschappelijke zetel
- Rue Minique 4 bus A, 1495 Villers-la-Ville
- Namen & benamingen
- VSA Chauffage
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 november 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Sanitaire werkzaamheden