Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
J.M. MEDICAL uit Sint-Genesius-Rode, ondernemingsnummer BE0820572389, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 114.513 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde J.M. MEDICAL een brutomarge van € 185.938 en een eigen vermogen van € 780.147. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 70.372 naar € 114.513. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 780.147
▲ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 114.513
▲ 63% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 41.704
▼ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 705.747.
Mensen en middelen in 2025
€ 4.504
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 249.140
▼ 11% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 35.044 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 87.591
▲ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.409
▼ 42% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 181.409 | € 206.084 | € 132.369 | € 185.938 | ▲ 40% |
| Winst na belastingen | € 112.018 | € 129.499 | € 70.372 | € 114.513 | ▲ 63% |
| Eigen vermogen | € 465.763 | € 595.262 | € 665.634 | € 780.147 | ▲ 17% |
| Totale schulden | € 387.829 | € 383.268 | € 446.775 | € 384.011 | ▼ 14% |
| Cash | € 37.075 | € 52.568 | € 119.949 | € 41.704 | ▼ 65% |
| Terreinen & gebouwen | € 253.300 | € 226.187 | € 202.947 | € 217.204 | ▲ 7% |
| Opgepotte winst | € 391.363 | € 520.862 | € 591.234 | € 705.747 | ▲ 19% |
| Bankschulden | € 352.418 | € 313.467 | € 280.151 | € 249.140 | ▼ 11% |
| Balanstotaal | € 853.592 | € 978.530 | € 1.112.409 | € 1.164.158 | ▲ 5% |
Kerncijfers van J.M. MEDICAL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met J.M. MEDICAL?
Wat er de jongste jaren bij J.M. MEDICAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Jette. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 112.018 winst in 2022 naar € 114.513 winst in 2025.
Betaalde al € 161.903 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 129.499 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ijsvogellaan 15
1640 Sint-Genesius-Rode
de Smet de Naeyerlaan 240
1090 Jette
Actief sinds 1 juli 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0820.572.389
- Btw-nummer
- BE 0820.572.389
- Maatschappelijke zetel
- Ijsvogellaan 15, 1640 Sint-Genesius-Rode
- Namen & benamingen
- J.M. MEDICAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 november 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten