Financiën
Boekjaar 2026
VERHAEGHE-INVEST uit Ieper, ondernemingsnummer BE0820036911, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 66.554 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERHAEGHE-INVEST een brutomarge van € 148.058 en een eigen vermogen van € 1 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 58.179 naar € 66.554. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1 miljoen
▲ 7% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 66.554
▲ 14% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 337.497
▲ 23% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 259.006.
Schulden eind 2026
€ 123.513
▼ 23% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 36.209 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 179
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.308
▲ 85% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 135.965 | € 87.076 | € 138.407 | € 148.058 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 16.216 | € 26.587 | € 58.179 | € 66.554 | ▲ 14% |
| Eigen vermogen | € 867.686 | € 894.273 | € 952.453 | € 1.019.006 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 248.945 | € 204.883 | € 173.131 | € 137.473 | ▼ 21% |
| Cash | € 66.719 | € 32.003 | € 274.806 | € 337.497 | ▲ 23% |
| Terreinen & gebouwen | € 943.975 | € 902.520 | € 861.065 | € 819.609 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 107.686 | € 134.273 | € 192.453 | € 259.006 | ▲ 35% |
| Bankschulden | € 232.139 | € 195.931 | € 159.722 | € 123.513 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 1.128.631 | € 1.111.156 | € 1.137.584 | € 1.168.480 | ▲ 3% |
Kerncijfers van VERHAEGHE-INVEST, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met VERHAEGHE-INVEST?
Wat er de jongste jaren bij VERHAEGHE-INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 66.554 (▲ 14% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Sabine DESMEDT werd bestuurder. NBB
- Pascal Pierre VERHAEGHE werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 16.216 winst in 2023 naar € 66.554 winst in 2026.
Betaalde al € 61.687 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 66.554 winst.
Bestuur
Achter VERHAEGHE-INVEST zitten Sabine DESMEDT en Pascal Pierre VERHAEGHE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Sabine DESMEDT
Zaakvoerder
sinds 2009
Pascal Pierre VERHAEGHE
Zaakvoerder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Haiglaan 112
8900 Ieper
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0820.036.911
- Btw-nummer
- BE 0820.036.911
- Maatschappelijke zetel
- Haiglaan 112, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- VERHAEGHE-INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 oktober 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren