Financiën
Boekjaar 2025
Pneumo Consult uit Wavre, ondernemingsnummer BE0818536280, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 172.301 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Pneumo Consult een brutomarge van € 297.081 en een eigen vermogen van € 298.061. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 61.284 naar € 172.301. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 298.061
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 172.301
▲ 181% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 144.301
▼ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 162.182 uitgekeerd
94 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 104.414
▲ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 16.260
▼ 41% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 10.155 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 4.099
▲ 92% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.244
▲ € 57.959 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 99.975 | € 78.431 | € 116.889 | € 297.081 | ▲ 154% |
| Winst na belastingen | € 55.555 | € 36.935 | € 61.284 | € 172.301 | ▲ 181% |
| Eigen vermogen | € 252.425 | € 288.527 | € 287.943 | € 298.061 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 58.283 | € 23.501 | € 44.391 | € 248.786 | ▲ € 204.395 |
| Cash | € 182.731 | € 183.294 | € 207.302 | € 144.301 | ▼ 30% |
| Terreinen & gebouwen | € 29.676 | € 26.039 | € 22.402 | € 19.206 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 240.025 | € 276.127 | € 275.543 | € 285.661 | ▲ 4% |
| Dividend | € 0 | € 833 | € 61.868 | € 162.182 | ▲ 162% |
| Bankschulden | € 20.013 | € 10.587 | € 27.555 | € 16.260 | ▼ 41% |
| Balanstotaal | € 310.708 | € 312.029 | € 332.334 | € 546.848 | ▲ 65% |
Kerncijfers van Pneumo Consult, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Pneumo Consult?
Wat er de jongste jaren bij Pneumo Consult gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 172.301 (▲ 181% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wavre. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 55.555 winst in 2022 naar € 172.301 winst in 2025.
Betaalde al € 143.075 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 172.301 winst.
Keerde in totaal € 224.883 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Pneumo Consult zit LUCIANO CARESTIA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LUCIANO CARESTIA
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Venelle des Préas 16
1300 Wavre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CARESTIA Luciano(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.536.280
- Btw-nummer
- BE 0818.536.280
- Maatschappelijke zetel
- Venelle des Préas 16, 1300 Wavre
- Namen & benamingen
- Pneumo Consult
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 september 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Activiteiten van medisch specialisten