Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 1 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
GARLIER uit Wavre, ondernemingsnummer BE0818458779, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.575 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GARLIER een brutomarge van € 29.135 en een eigen vermogen van € 31.070. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.153 naar € 2.575. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 31.070
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt. Bij de oprichting brachten de oprichters € 215.000 in natura in: aandelen of andere activa, gewaardeerd in de akte.
€ 2.575
▼ 18% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.737
▲ 164% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -188.930.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.624
▼ 66% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.026 | € 27.125 | € 29.637 | € 29.135 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € 2.930 | € 731 | € 3.153 | € 2.575 | ▼ 18% |
| Eigen vermogen | € 24.611 | € 25.342 | € 28.495 | € 31.070 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 499.163 | € 470.683 | € 443.883 | € 421.583 | ▼ 5% |
| Cash | € 2.156 | € 3.367 | € 2.170 | € 5.737 | ▲ 164% |
| Opgepotte winst | € -195.389 | € -194.658 | € -191.505 | € -188.930 | ▲ € 2.575 |
| Balanstotaal | € 523.774 | € 496.025 | € 472.378 | € 452.653 | ▼ 4% |
Kerncijfers van GARLIER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GARLIER?
Wat er de jongste jaren bij GARLIER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.575 (▼ 18% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wavre. KBO
Samengevat
Van € 2.930 winst in 2022 naar € 2.575 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 3.153 winst.
Bestuur
Achter GARLIER zit Sabine GAROT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sabine GAROT
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Combattants 150
1301 Wavre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Sabine GAROT(oprichter) 97.7%
- Jean-François HEILIER(oprichter) 2.3%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.458.779
- Btw-nummer
- BE 0818.458.779
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Combattants 150, 1301 Wavre
- Namen & benamingen
- GARLIER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 september 2009
- Peppol
- Niet geregistreerd