Financiën
Boekjaar 2025
Steeco uit Anzegem, ondernemingsnummer BE0818427897, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 88.949 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Steeco een brutomarge van € 139.120 en een eigen vermogen van € 387.082. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 53.966 naar € 88.949. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 387.082
▲ 30% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 88.949
▲ 65% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 63.235
▲ € 48.785 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 368.482.
Mensen en middelen in 2025
€ 950
▼ 41% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 334.645
▲ € 325.680 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.493
▼ 50% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 72.005 | € 93.520 | € 86.224 | € 139.120 | ▲ 61% |
| Winst na belastingen | € 47.703 | € 60.007 | € 53.966 | € 88.949 | ▲ 65% |
| Eigen vermogen | € 316.234 | € 375.409 | € 298.133 | € 387.082 | ▲ 30% |
| Totale schulden | € 87.849 | € 106.930 | € 269.102 | € 428.159 | ▲ 59% |
| Cash | € 72.076 | € 27.507 | € 14.450 | € 63.235 | ▲ € 48.785 |
| Opgepotte winst | € 297.634 | € 356.809 | € 279.533 | € 368.482 | ▲ 32% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 131.241 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 30.000 | € 30.000 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 404.084 | € 482.339 | € 567.235 | € 815.241 | ▲ 44% |
Kerncijfers van Steeco, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Steeco?
Wat er de jongste jaren bij Steeco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 88.949 (▲ 65% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Anzegem. KBO
- Geert Steenhaut werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 47.703 winst in 2022 naar € 88.949 winst in 2025.
Betaalde al € 106.637 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 88.949 winst.
Keerde in totaal € 132.874 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Steeco zit Geert Steenhaut.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Geert Steenhaut
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergstraat 6
8573 Anzegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.427.897
- Btw-nummer
- BE 0818.427.897
- Maatschappelijke zetel
- Bergstraat 6, 8573 Anzegem
- Namen & benamingen
- Steeco
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 september 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts