Financiën
Boekjaar 2025
Muys Infra uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0818380189, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9.861 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Muys Infra een brutomarge van € 4.438 en een eigen vermogen van € 48.664. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.866 naar € -9.861. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.664
▼ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -9.861
▼ in 2024 nog € 1.866 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.775
▼ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 30.064.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.798
▲ € 5.715 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.230
▼ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 11.224 | € 30.473 | € 18.870 | € 4.438 | ▼ 76% |
| Winst na belastingen | € 2.593 | € 12.961 | € 1.866 | € -9.861 | ▼ € 11.727 |
| Eigen vermogen | € 43.698 | € 56.659 | € 58.525 | € 48.664 | ▼ 17% |
| Totale schulden | € 115.635 | € 34.368 | € 48.439 | € 49.644 | ▲ 2% |
| Cash | € 17.453 | € 11.224 | € 8.932 | € 8.775 | ▼ 2% |
| Terreinen & gebouwen | € 13.409 | € 11.346 | € 9.283 | € 7.220 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 25.098 | € 38.059 | € 39.925 | € 30.064 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 159.333 | € 91.027 | € 106.964 | € 98.308 | ▼ 8% |
Kerncijfers van Muys Infra, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Muys Infra?
Wat er de jongste jaren bij Muys Infra gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9.861 (▼ € 11.727 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Werner MUYS werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 2.593 winst in 2022 naar € 9.861 verlies in 2025.
Betaalde al € 9.246 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 12.961 winst.
Bestuur
Achter Muys Infra zit Werner MUYS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Werner MUYS
Zaakvoerder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Alfons Piessensstraat 31 bus A
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
GOOGLE - Google LLC, US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Werner Louis Joanna MUYS(vennoot-oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.380.189
- Btw-nummer
- BE 0818.380.189
- Maatschappelijke zetel
- Alfons Piessensstraat 31 bus A, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Muys Infra
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 september 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
- Contact
- muysafsluitingen.be
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Overige persoonlijke diensten