Financiën
Boekjaar 2025
RENISAN uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0818275370, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.901 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RENISAN een brutomarge van € 39.089 en een eigen vermogen van € 87.165. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.133 naar € 24.901. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 87.165
▲ 30% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 24.901
▲ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.011
▲ € 15.655 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.000 uitgekeerd
20 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 57.311
▲ € 51.759 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 53.647.
Schulden eind 2025
€ 53.094
Dit jaar wordt € 10.778 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 21.218
▲ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.858
▼ 71% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 33.875 | € 33.662 | € 18.702 | € 39.089 | ▲ 109% |
| Winst na belastingen | € 16.506 | € 16.343 | € 14.133 | € 24.901 | ▲ 76% |
| Eigen vermogen | € 36.789 | € 53.132 | € 67.265 | € 87.165 | ▲ 30% |
| Totale schulden | € 37.690 | € 26.536 | € 34.126 | € 83.171 | ▲ 144% |
| Cash | € 11.051 | € 15.626 | € 2.356 | € 18.011 | ▲ € 15.655 |
| Opgepotte winst | € 18.189 | € 34.532 | € 48.665 | € 68.565 | ▲ 41% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 5.000 | |
| Bankschulden | € 6.812 | € 0 | € 0 | € 53.094 | |
| Balanstotaal | € 74.479 | € 79.668 | € 101.390 | € 170.336 | ▲ 68% |
Kerncijfers van RENISAN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RENISAN?
Wat er de jongste jaren bij RENISAN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 24.901 (▲ 76% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Andy De Bie werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.506 winst in 2022 naar € 24.901 winst in 2025.
Betaalde al € 30.654 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 24.901 winst.
Keerde in totaal € 5.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter RENISAN zit Andy De Bie.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Andy De Bie
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oude Liersebaan 22
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.275.370
- Btw-nummer
- BE 0818.275.370
- Maatschappelijke zetel
- Oude Liersebaan 22, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- RENISAN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Sanitaire werkzaamheden