Financiën
Boekjaar 2025
RUYTINX VROONEN INVEST uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0818223506, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.002 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RUYTINX VROONEN INVEST een brutomarge van € 47.706 en een eigen vermogen van € 191.645. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 119.595 naar € 28.002. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 191.645
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.002
▼ 77% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 129.120
▲ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.332 uitgekeerd
26 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 82.650
▲ € 81.423 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 59.873
▲ € 53.302 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.722 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 431
▲ 167% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.001
▼ 51% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 47.867 | € 31.941 | € 45.450 | € 47.706 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 4.284 | € 11.416 | € 119.595 | € 28.002 | ▼ 77% |
| Eigen vermogen | € 82.738 | € 94.155 | € 170.975 | € 191.645 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 21.319 | € 28.685 | € 30.270 | € 72.337 | ▲ 139% |
| Cash | € 20.881 | € 27.610 | € 114.192 | € 129.120 | ▲ 13% |
| Terreinen & gebouwen | € 4.991 | € 7.952 | € 5.260 | € 2.568 | ▼ 51% |
| Opgepotte winst | € 57.738 | € 69.155 | € 145.975 | € 166.645 | ▲ 14% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 42.775 | € 7.332 | ▼ 83% |
| Bankschulden | € 14.901 | € 18.193 | € 6.571 | € 59.873 | ▲ € 53.302 |
| Balanstotaal | € 104.058 | € 122.840 | € 201.245 | € 263.982 | ▲ 31% |
Kerncijfers van RUYTINX VROONEN INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met RUYTINX VROONEN INVEST?
Wat er de jongste jaren bij RUYTINX VROONEN INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.002 (▼ 77% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Jurgen Ruytinx werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 4.284 winst in 2022 naar € 28.002 winst in 2025.
Betaalde al € 43.587 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 119.595 winst.
Keerde in totaal € 50.107 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter RUYTINX VROONEN INVEST zit Jurgen Ruytinx.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jurgen Ruytinx
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Luikersteenweg 461
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RUYTINX Jurgen(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0818.223.506
- Btw-nummer
- BE 0818.223.506
- Maatschappelijke zetel
- Luikersteenweg 461, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- RUYTINX VROONEN INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 augustus 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Activiteiten van holdings
Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Agenten en makelaars in bankdiensten
Holdings