Financiën
Boekjaar 2025
DEVOS uit Anzegem, ondernemingsnummer BE0817906176, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 195.824 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DEVOS een brutomarge van € 404.445 en een eigen vermogen van € 460.191. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 26.198 naar € 195.824. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 460.191
▲ 42% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 195.824
▲ € 169.626 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 472.253
▲ € 402.385 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.750 uitgekeerd
30 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 110.168
▼ 9% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 37.588
▼ 61% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 44.508
▲ 180% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.830
▼ 20% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 255.652 | € 252.686 | € 199.852 | € 404.445 | ▲ 102% |
| Winst na belastingen | € 36.364 | € 63.689 | € 26.198 | € 195.824 | ▲ € 169.626 |
| Eigen vermogen | € 342.615 | € 356.724 | € 323.117 | € 460.191 | ▲ 42% |
| Totale schulden | € 188.445 | € 136.394 | € 146.237 | € 111.876 | ▼ 23% |
| Cash | € 341.037 | € 131.234 | € 69.868 | € 472.253 | ▲ € 402.385 |
| Terreinen & gebouwen | € 22.577 | € 19.995 | € 17.413 | € 0 | ▼ 100% |
| Opgepotte winst | € 322.615 | € 336.724 | € 303.117 | € 440.191 | ▲ 45% |
| Dividend | € 33.331 | € 49.580 | € 59.805 | € 58.750 | ▼ 2% |
| Bankschulden | € 30.515 | € 15.345 | € 36.087 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 531.059 | € 493.118 | € 469.354 | € 572.067 | ▲ 22% |
| Werknemers (VTE) | 2,7 | 2 | - | - |
Kerncijfers van DEVOS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DEVOS?
Wat er de jongste jaren bij DEVOS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 195.824 (▲ € 169.626 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Waregem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 36.364 winst in 2022 naar € 195.824 winst in 2025.
Betaalde al € 143.626 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 195.824 winst.
Gemiddeld € 126.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter DEVOS zitten Kurt Devos en Sylvie Cremelie.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kurt Devos
Bestuurder
Sylvie Cremelie
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Roterijstraat 3
8570 Anzegem
Moerbosstraat 26B
8793 Waregem
Actief sinds 17 augustus 2009
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0817.906.176
- Btw-nummer
- BE 0817.906.176
- Maatschappelijke zetel
- Roterijstraat 3, 8570 Anzegem
- Namen & benamingen
- DEVOS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 augustus 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 dec 2023
- Contact
- schrijnwerkdevos.be
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk