Financiën
Boekjaar 2025
MSA uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0817815710, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 25.891 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MSA een brutomarge van € 47.673 en een eigen vermogen van € 330.724. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 102.048 naar € 25.891. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 330.724
▼ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.891
▼ 75% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 91.444
▼ 33% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.559 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.465
▼ 70% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.464
▼ 89% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.108
▼ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.079
▼ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 144.326 | € 127.437 | € 161.917 | € 47.673 | ▼ 71% |
| Winst na belastingen | € 50.183 | € 43.776 | € 102.048 | € 25.891 | ▼ 75% |
| Eigen vermogen | € 244.710 | € 263.344 | € 341.392 | € 330.724 | ▼ 3% |
| Totale schulden | € 163.811 | € 81.478 | € 67.341 | € 68.372 | ▲ 2% |
| Cash | € 248.095 | € 279.730 | € 137.439 | € 91.444 | ▼ 33% |
| Opgepotte winst | € 232.310 | € 250.944 | € 328.992 | € 318.324 | ▼ 3% |
| Dividend | € 107.580 | € 25.143 | € 24.000 | € 36.559 | ▲ 52% |
| Bankschulden | € 20.847 | € 15.090 | € 13.545 | € 1.464 | ▼ 89% |
| Balanstotaal | € 408.521 | € 344.822 | € 408.732 | € 399.096 | ▼ 2% |
Kerncijfers van MSA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MSA?
Wat er de jongste jaren bij MSA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 25.891 (▼ 75% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 50.183 winst in 2022 naar € 25.891 winst in 2025.
Betaalde al € 104.289 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 102.048 winst.
Keerde in totaal € 193.282 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MSA zit Marc Standaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marc Standaert
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergstraat 37
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0817.815.710
- Btw-nummer
- BE 0817.815.710
- Maatschappelijke zetel
- Bergstraat 37, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- MSA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 augustus 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.