Financiën
Boekjaar 2025
VAN GINKEL uit Wuustwezel, ondernemingsnummer BE0817610723, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 19.042 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN GINKEL een brutomarge van € 27.012 en een eigen vermogen van € 87.521. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.557 naar € 19.042. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 87.521
▲ 28% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 19.042
▼ 7% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.778
▲ € 12.849 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 68.921.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.331
▼ 62% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 2.924.
Schulden eind 2025
€ 2.937
▼ 62% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.618
▲ € 1.455 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.945
▼ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 3.178 | € 24.049 | € 32.183 | € 27.012 | ▼ 16% |
| Winst na belastingen | € -1.134 | € 15.405 | € 20.557 | € 19.042 | ▼ 7% |
| Eigen vermogen | € 32.517 | € 47.922 | € 68.479 | € 87.521 | ▲ 28% |
| Totale schulden | € 45.803 | € 45.478 | € 44.420 | € 40.632 | ▼ 9% |
| Cash | € 467 | € 1.955 | € 2.928 | € 15.778 | ▲ € 12.849 |
| Opgepotte winst | € 13.917 | € 29.322 | € 49.879 | € 68.921 | ▲ 38% |
| Bankschulden | € 17.065 | € 12.531 | € 7.824 | € 2.937 | ▼ 62% |
| Balanstotaal | € 78.320 | € 93.400 | € 112.900 | € 128.153 | ▲ 14% |
Kerncijfers van VAN GINKEL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAN GINKEL?
Wat er de jongste jaren bij VAN GINKEL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.042 (▼ 7% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Kalmthout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Wuustwezel. KBO
Samengevat
Van € 1.134 verlies in 2022 naar € 19.042 winst in 2025.
Betaalde al € 18.393 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 20.557 winst.
Bestuur
Achter VAN GINKEL zit LUC VAN GINKEL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LUC VAN GINKEL
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kalmthoutse Steenweg 212
2990 Wuustwezel
Nieuwmoer-Dorp (Nm) 44 bus A
2920 Kalmthout
Actief sinds 15 augustus 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0817.610.723
- Btw-nummer
- BE 0817.610.723
- Maatschappelijke zetel
- Kalmthoutse Steenweg 212, 2990 Wuustwezel
- Namen & benamingen
- VAN GINKEL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 augustus 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Groothandel in hout
Detailhandel in houten bouw- en tuinmaterialen