Financiën
Boekjaar 2025
GILL VOEDING uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0817172738, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 87.644 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GILL VOEDING een brutomarge van € 145.118 en een eigen vermogen van € 535.372. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 77.364 naar € 87.644. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 535.372
▲ 20% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.644
▲ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 326.152
▲ 32% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 516.772.
Schulden eind 2025
€ 159.084
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 15.720 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 62.561
▲ 47% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.671
▲ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 167.139 | € 114.717 | € 136.466 | € 145.118 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € 107.241 | € 35.222 | € 77.364 | € 87.644 | ▲ 13% |
| Eigen vermogen | € 335.142 | € 370.365 | € 447.729 | € 535.372 | ▲ 20% |
| Totale schulden | € 286.190 | € 242.048 | € 235.332 | € 232.316 | ▼ 1% |
| Cash | € 204.914 | € 173.664 | € 247.707 | € 326.152 | ▲ 32% |
| Terreinen & gebouwen | € 356.201 | € 372.575 | € 361.568 | € 356.615 | ▼ 1% |
| Opgepotte winst | € 316.542 | € 351.765 | € 429.129 | € 516.772 | ▲ 20% |
| Bankschulden | € 203.789 | € 189.179 | € 174.286 | € 159.084 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 621.333 | € 612.412 | € 683.061 | € 767.688 | ▲ 12% |
Kerncijfers van GILL VOEDING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GILL VOEDING?
Wat er de jongste jaren bij GILL VOEDING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 87.644 (▲ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Nieuwe vestiging in Dendermonde. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 107.241 winst in 2022 naar € 87.644 winst in 2025.
Betaalde al € 138.576 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 107.241 winst.
Bestuur
Achter GILL VOEDING zitten KARAMVIR SINGH CHEEMA, LAKHBIR SINGH GILL en SANDEEP KAUR GILL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
KARAMVIR SINGH CHEEMA
Bestuurder
LAKHBIR SINGH GILL
Bestuurder
SANDEEP KAUR GILL
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Provincialeweg 51
2890 Puurs-Sint-Amands
Scheepswerfstraat (BAA) 38
9200 Dendermonde
Actief sinds 12 februari 2010
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GILL Lakhbir Singh(oprichter) 50%
- GILL Sandeep Kaur(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0817.172.738
- Btw-nummer
- BE 0817.172.738
- Maatschappelijke zetel
- Provincialeweg 51, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- GILL VOEDING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 juli 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)