Financiën
Boekjaar 2025
TOM SUN uit Tubize, ondernemingsnummer BE0811621071, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.772 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TOM SUN een brutomarge van € 108.381 en een eigen vermogen van € 124.747. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 31.264 naar € 16.772. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 124.747
▲ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.772
▼ 46% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 43.349
▲ 56% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
5 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 44.696
▼ 17% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.551
▼ 1% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 158.309
▼ 14% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 22.005 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 922
▼ 79% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.140
▼ 47% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 132.351 | € 127.058 | € 130.973 | € 108.381 | ▼ 17% |
| Winst na belastingen | € 27.269 | € -6.652 | € 31.264 | € 16.772 | ▼ 46% |
| Eigen vermogen | € 104.196 | € 77.545 | € 108.809 | € 124.747 | ▲ 15% |
| Totale schulden | € 202.796 | € 220.696 | € 196.680 | € 167.162 | ▼ 15% |
| Cash | € 30.304 | € 14.006 | € 27.856 | € 43.349 | ▲ 56% |
| Terreinen & gebouwen | € 211.885 | € 250.793 | € 236.462 | € 224.339 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 84.196 | € 77.545 | € 108.809 | € 124.747 | ▲ 15% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 0 | € 833 | |
| Bankschulden | € 189.043 | € 211.526 | € 184.504 | € 158.309 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 306.992 | € 298.241 | € 305.488 | € 291.909 | ▼ 4% |
Kerncijfers van TOM SUN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TOM SUN?
Wat er de jongste jaren bij TOM SUN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.772 (▼ 46% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Fany Clément werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 27.269 winst in 2022 naar € 16.772 winst in 2025.
Betaalde al € 35.492 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 31.264 winst.
Keerde in totaal € 1.633 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter TOM SUN zit Fany Clément.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fany Clément
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Mons 49A
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0811.621.071
- Btw-nummer
- BE 0811.621.071
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Mons 49A, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- TOM SUN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Activiteiten van fitnesscentra
Schoonheidsverzorging
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
Sauna's, solaria, baden enz.