Financiën
Boekjaar 2025
Dr. Patrick Impens uit Gent, ondernemingsnummer BE0811515460, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 133.950 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dr. Patrick Impens een brutomarge van € 192.362 en een eigen vermogen van € 439.858. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 130.696 naar € 133.950. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 439.858
▼ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 133.950
▲ 2% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 247.880
▲ 24% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 265.100 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.358
▼ 68% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.092
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.100
▲ 92% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 149.310 | € 137.017 | € 195.285 | € 192.362 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 101.817 | € 91.296 | € 130.696 | € 133.950 | ▲ 2% |
| Eigen vermogen | € 436.215 | € 494.511 | € 571.007 | € 439.858 | ▼ 23% |
| Totale schulden | € 49.259 | € 38.465 | € 21.264 | € 54.374 | ▲ 156% |
| Cash | € 255.149 | € 35.612 | € 199.182 | € 247.880 | ▲ 24% |
| Terreinen & gebouwen | € 55.476 | € 46.676 | € 37.876 | € 29.076 | ▼ 23% |
| Opgepotte winst | € 436.215 | € 494.511 | € 571.007 | € 439.858 | ▼ 23% |
| Dividend | € 85.850 | € 33.000 | € 54.200 | € 265.100 | ▲ € 210.900 |
| Balanstotaal | € 485.474 | € 532.976 | € 592.271 | € 494.232 | ▼ 17% |
Kerncijfers van Dr. Patrick Impens, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dr. Patrick Impens?
Wat er de jongste jaren bij Dr. Patrick Impens gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 133.950 (▲ 2% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 101.817 winst in 2022 naar € 133.950 winst in 2025.
Betaalde al € 186.717 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 133.950 winst.
Keerde in totaal € 438.150 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dr. Patrick Impens zit Patrick Impens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Patrick Impens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oude Houtlei 3
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- IMPENS Patrick Walter(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0811.515.460
- Btw-nummer
- BE 0811.515.460
- Maatschappelijke zetel
- Oude Houtlei 3, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Dr. Patrick Impens
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 mei 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken