Financiën
Boekjaar 2026
Sela uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0810975626, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 7.694 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Sela een brutomarge van € 16.424 en een eigen vermogen van € 39.733. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 12.945 naar € 7.694. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 39.733
▲ 24% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.694
▼ 41% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.546
▼ 45% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 34.733.
Mensen en middelen in 2026
€ 1.569
▼ 32% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 1.184
▼ 75% t.o.v. 2025
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.319
▼ 46% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.158
▼ 62% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.537 | € 13.092 | € 24.073 | € 16.424 | ▼ 32% |
| Winst na belastingen | € 1.817 | € 279 | € 12.945 | € 7.694 | ▼ 41% |
| Eigen vermogen | € 32.416 | € 32.695 | € 32.039 | € 39.733 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 7.878 | € 13.882 | € 15.458 | € 5.661 | ▼ 63% |
| Cash | € 13.976 | € 24.729 | € 28.168 | € 15.546 | ▼ 45% |
| Opgepotte winst | € 13.816 | € 14.095 | € 27.039 | € 34.733 | ▲ 28% |
| Bankschulden | € 6.635 | € 10.782 | € 4.755 | € 1.184 | ▼ 75% |
| Balanstotaal | € 40.294 | € 46.577 | € 47.497 | € 45.394 | ▼ 4% |
Kerncijfers van Sela, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met Sela?
Wat er de jongste jaren bij Sela gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 7.694 (▼ 41% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 1.817 winst in 2023 naar € 7.694 winst in 2026.
Betaalde al € 12.255 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 12.945 winst.
Bestuur
Achter Sela zitten Sven Keersmaekers en Claudia Vieira.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Sven Keersmaekers
Bestuurder
Claudia Vieira
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kerkstraat(ITE) 57
2222 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SMETS, Annie Alfonsine Anna(oprichter) 50%
- HUYBRECHTS, Rosa Julienne(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0810.975.626
- Btw-nummer
- BE 0810.975.626
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat(ITE) 57, 2222 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Sela
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 maart 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene reiniging van gebouwen
Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoor
Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortiment
Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg
Groothandel in voedsel voor huisdieren
Groothandel in veevoeders
Groothandel in ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten
Groothandel in granen en zaden
+2