Financiën
Boekjaar 2025
CS SERVICES uit Gent, ondernemingsnummer BE0810713528, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 25.732 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CS SERVICES een omzet van € 266.269 en een eigen vermogen van € 129.932. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.168 naar € 25.732. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 129.932
▲ 25% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.732
▲ 70% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 83.654
▲ 176% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 117.532.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.283
▲ € 2.797 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 7.293
▼ 59% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 6.244
▲ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.732
▲ 42% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 333.575 | € 236.636 | € 244.083 | € 266.269 | ▲ 9% |
| Brutomarge | € 70.415 | € 19.892 | € 39.073 | € 53.304 | ▲ 36% |
| Winst na belastingen | € 37.020 | € 320 | € 15.168 | € 25.732 | ▲ 70% |
| Eigen vermogen | € 105.169 | € 91.626 | € 104.200 | € 129.932 | ▲ 25% |
| Totale schulden | € 56.718 | € 33.812 | € 33.777 | € 31.382 | ▼ 7% |
| Cash | € 48.153 | € 20.414 | € 30.307 | € 83.654 | ▲ 176% |
| Opgepotte winst | € 92.769 | € 79.226 | € 91.800 | € 117.532 | ▲ 28% |
| Dividend | € 0 | € 13.863 | € 2.594 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 35.932 | € 26.480 | € 17.733 | € 7.293 | ▼ 59% |
| Balanstotaal | € 161.887 | € 125.438 | € 137.977 | € 161.314 | ▲ 17% |
Kerncijfers van CS SERVICES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CS SERVICES?
Wat er de jongste jaren bij CS SERVICES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 25.732 (▲ 70% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 37.020 winst in 2022 naar € 25.732 winst in 2025.
Betaalde al € 32.269 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 37.020 winst.
Keerde in totaal € 16.457 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oude Houtlei 13C bus 104
9000 Gent
Groenestaakstraat 64
9030 Gent
Actief sinds 7 april 2009
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Schoonjans Chris(aandeelhouder) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0810.713.528
- Btw-nummer
- BE 0810.713.528
- Maatschappelijke zetel
- Oude Houtlei 13C bus 104, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- CS SERVICES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 maart 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 sep 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie