Financiën
Boekjaar 2025
Stor - it uit Gent, ondernemingsnummer BE0810058975, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 88.884 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Stor - it een brutomarge van € 152.915 en een eigen vermogen van € 526.472. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40.609 naar € 88.884. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 526.472
▼ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 88.884
▲ 119% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 423.764
▲ 51% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 109.271 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 47.732
▼ 20% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 2.824
▼ 97% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 18.149
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.524
▲ 21% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 96.147 | € 79.244 | € 79.611 | € 152.915 | ▲ 92% |
| Winst na belastingen | € 52.934 | € 40.475 | € 40.609 | € 88.884 | ▲ 119% |
| Eigen vermogen | € 611.914 | € 623.396 | € 546.859 | € 526.472 | ▼ 4% |
| Totale schulden | € 249.650 | € 101.236 | € 130.781 | € 30.856 | ▼ 76% |
| Cash | € 549.258 | € 293.764 | € 280.789 | € 423.764 | ▲ 51% |
| Terreinen & gebouwen | € 128.011 | € 121.658 | € 115.305 | - | |
| Opgepotte winst | € 593.314 | € 604.796 | € 528.259 | € 507.872 | ▼ 4% |
| Dividend | € 800 | € 28.992 | € 117.146 | € 109.271 | ▼ 7% |
| Bankschulden | € 22.064 | € 15.817 | € 106.897 | € 2.824 | ▼ 97% |
| Balanstotaal | € 861.564 | € 724.632 | € 677.640 | € 557.328 | ▼ 18% |
Kerncijfers van Stor - it, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Stor - it?
Wat er de jongste jaren bij Stor - it gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 88.884 (▲ 119% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 52.934 winst in 2022 naar € 88.884 winst in 2025.
Betaalde al € 89.860 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 88.884 winst.
Keerde in totaal € 256.210 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Stor - it zit Koen Schets.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Koen Schets
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Notenstraat 12
9030 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Schets Koen(aandeelhouder) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0810.058.975
- Btw-nummer
- BE 0810.058.975
- Maatschappelijke zetel
- Notenstraat 12, 9030 Gent
- Namen & benamingen
- Stor - it
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 februari 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's