Financiën
Boekjaar 2025
RULACO uit Houthalen-Helchteren, ondernemingsnummer BE0809000883, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -1.294 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RULACO een brutomarge van € 7.238 en een eigen vermogen van € 16.340. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 488 naar € -1.294. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.340
▼ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -1.294
▼ in 2024 nog € 488 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.259
▲ € 1.240 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -2.260.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.701
▲ 90% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 4.173
▲ € 3.490 t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.070
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.299
▼ 56% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.064 | € 13.528 | € 5.673 | € 7.238 | ▲ 28% |
| Winst na belastingen | € 10.049 | € 6.648 | € 488 | € -1.294 | ▼ € 1.782 |
| Eigen vermogen | € 10.498 | € 17.145 | € 17.634 | € 16.340 | ▼ 7% |
| Totale schulden | € 6.268 | € 9.443 | € 10.932 | € 8.542 | ▼ 22% |
| Cash | € 889 | € 4.069 | € 19 | € 1.259 | ▲ € 1.240 |
| Terreinen & gebouwen | € 2.481 | € 1.819 | € 1.157 | € 495 | ▼ 57% |
| Opgepotte winst | € -8.102 | € -1.455 | € -966 | € -2.260 | ▼ € 1.294 |
| Bankschulden | € 4.367 | € 0 | € 683 | € 4.173 | ▲ € 3.490 |
| Balanstotaal | € 16.766 | € 26.588 | € 28.566 | € 24.883 | ▼ 13% |
Kerncijfers van RULACO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RULACO?
Wat er de jongste jaren bij RULACO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 1.294 (▼ € 1.782 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Houthalen-Helchteren. KBO
- Kris Ruyters werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.049 winst in 2022 naar € 1.294 verlies in 2025.
Betaalde al € 6.191 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 10.049 winst.
Bestuur
Achter RULACO zit Kris Ruyters.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kris Ruyters
Bestuurder
sinds 2009
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Verbindingsstraat 37
3530 Houthalen-Helchteren
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0809.000.883
- Btw-nummer
- BE 0809.000.883
- Maatschappelijke zetel
- Verbindingsstraat 37, 3530 Houthalen-Helchteren
- Namen & benamingen
- RULACO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 januari 2009
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
Algemene elektrotechnische installatiewerken