Financiën
Boekjaar 2025
MIGNON R & L uit Pajottegem, ondernemingsnummer BE0808603183, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 72.519 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MIGNON R & L een brutomarge van € 376.944 en een eigen vermogen van € 868.727. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 86.303 naar € 72.519. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 868.727
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 72.519
▼ 16% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 243.402
▼ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 850.127.
Mensen en middelen in 2025
2,1
▲ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 99.204
▲ 22% t.o.v. 2024
€ 47.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 380.283
▼ 9% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 168.752.
Schulden eind 2025
€ 302.628
▼ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 100.894 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1,2 miljoen
▲ 63% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.325
▼ 73% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 274.727 | € 277.744 | € 389.681 | € 376.944 | ▼ 3% |
| Winst na belastingen | € 100.700 | € 86.088 | € 86.303 | € 72.519 | ▼ 16% |
| Eigen vermogen | € 623.818 | € 709.906 | € 796.208 | € 868.727 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 1.454.223 | € 840.110 | € 1.585.658 | € 1.842.221 | ▲ 16% |
| Cash | € 246.158 | € 96.524 | € 426.983 | € 243.402 | ▼ 43% |
| Opgepotte winst | € 605.218 | € 691.306 | € 777.608 | € 850.127 | ▲ 9% |
| Bankschulden | € 226.638 | € 158.394 | € 327.141 | € 302.628 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 2.078.041 | € 1.550.016 | € 2.381.866 | € 2.710.948 | ▲ 14% |
| Werknemers (VTE) | 1,1 | 2 | 2 | 2,1 | ▲ 0,1 |
Kerncijfers van MIGNON R & L, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MIGNON R & L?
Wat er de jongste jaren bij MIGNON R & L gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 72.519 (▼ 16% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Levi Mignon werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Pajottegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Rony Mignon werd bestuurder. NBB
- Carine Borremans werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 100.700 winst in 2022 naar € 72.519 winst in 2025.
Betaalde al € 198.769 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 100.700 winst.
Gemiddeld € 179.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter MIGNON R & L zitten Levi Mignon, Rony Mignon en Carine Borremans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Levi Mignon
Zaakvoerder
sinds 2018
Rony Mignon
Zaakvoerder
sinds 2008
Carine Borremans
Zaakvoerder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwstraat 7
1570 Pajottegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0808.603.183
- Btw-nummer
- BE 0808.603.183
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 7, 1570 Pajottegem
- Namen & benamingen
- MIGNON R & L
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 december 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
Groothandel in gereedschapswerktuigen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in houten bouw- en tuinmaterialen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)