Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
M & C FASHION uit Walcourt, ondernemingsnummer BE0808593384, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -36.358 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M & C FASHION een brutomarge van € 23.403 en een eigen vermogen van € 123.928. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 5.132 naar € -36.358. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 123.928
▼ 23% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -36.358
▼ in 2025 nog € 5.132 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.620
▼ 49% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 117.428.
Mensen en middelen in 2026
€ 32.069
▼ 47% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 56.886
▼ 22% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.492
▲ 12% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 131.488 | € 100.966 | € 102.590 | € 23.403 | ▼ 77% |
| Winst na belastingen | € 20.323 | € 8.887 | € 5.132 | € -36.358 | ▼ € 41.491 |
| Eigen vermogen | € 146.267 | € 155.154 | € 160.287 | € 123.928 | ▼ 23% |
| Totale schulden | € 175.829 | € 213.817 | € 198.359 | € 184.328 | ▼ 7% |
| Cash | € 21.721 | € 13.155 | € 14.802 | € 7.620 | ▼ 49% |
| Opgepotte winst | € 139.767 | € 148.654 | € 153.787 | € 117.428 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 322.096 | € 368.971 | € 358.646 | € 308.256 | ▼ 14% |
Kerncijfers van M & C FASHION, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 augustus 2027.
Wat is er gebeurd met M & C FASHION?
Wat er de jongste jaren bij M & C FASHION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 36.358 (▼ € 41.491 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Emmanuel Deschepper werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Floreffe. KBO
- Margherita Marotta werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 20.323 winst in 2023 naar € 36.358 verlies in 2026.
Betaalde al € 16.465 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 20.323 winst.
Bestuur
Achter M & C FASHION zitten Emmanuel Deschepper en Margherita Marotta.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Emmanuel Deschepper
Bestuurder
sinds 2023
Margherita Marotta
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Verte(Y-G) 9
5650 Walcourt
Rue Riverre 103
5150 Floreffe
Actief sinds 1 september 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0808.593.384
- Btw-nummer
- BE 0808.593.384
- Maatschappelijke zetel
- Rue Verte(Y-G) 9, 5650 Walcourt
- Namen & benamingen
- M & C FASHION
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 december 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2020
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Vervaardiging van onderkleding
Detailhandel in kledingaccessoires