Financiën
Boekjaar 2025
S & V Sanitair en Verwarming uit Tessenderlo-Ham, ondernemingsnummer BE0808384538, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 21.376 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S & V Sanitair en Verwarming een brutomarge van € 30.916 en een eigen vermogen van € 68.901. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -16.166 naar € 21.376. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 68.901
▲ 45% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 21.376
▲ in 2024 nog € 16.167 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 16.013
▼ 19% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 56.501.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.494
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 2.945
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 1.129 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 9.818
▼ 41% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.554
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 30.211 | € 6.204 | € -11.512 | € 30.916 | ▲ € 42.428 |
| Winst na belastingen | € 14.464 | € 1.646 | € -16.166 | € 21.376 | ▲ € 37.542 |
| Eigen vermogen | € 62.046 | € 63.692 | € 47.525 | € 68.901 | ▲ 45% |
| Totale schulden | € 55.221 | € 16.928 | € 20.552 | € 17.317 | ▼ 16% |
| Cash | € 32.279 | € 6.625 | € 19.741 | € 16.013 | ▼ 19% |
| Opgepotte winst | € 49.646 | € 51.292 | € 35.125 | € 56.501 | ▲ 61% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 5.922 | € 0 | € 4.013 | € 2.945 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 117.267 | € 80.620 | € 68.077 | € 86.218 | ▲ 27% |
Kerncijfers van S & V Sanitair en Verwarming, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met S & V Sanitair en Verwarming?
Wat er de jongste jaren bij S & V Sanitair en Verwarming gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 21.376. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tessenderlo-Ham. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.464 winst in 2022 naar € 21.376 winst in 2025.
Betaalde al € 10.435 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 21.376 winst.
Keerde in totaal € 800 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter S & V Sanitair en Verwarming zit Stefan Vos.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stefan Vos
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Processiestraat 35
3945 Tessenderlo-Ham
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0808.384.538
- Btw-nummer
- BE 0808.384.538
- Maatschappelijke zetel
- Processiestraat 35, 3945 Tessenderlo-Ham
- Namen & benamingen
- S & V Sanitair en Verwarming
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 december 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Sanitaire werkzaamheden