Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 7 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
VAN DER MEULEN HENK uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0807847474, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -18.828 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN DER MEULEN HENK een brutomarge van € 35.585 en een eigen vermogen van € 53.425. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.995 naar € -18.828. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 53.425
▼ 26% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -18.828
▼ in 2024 nog € 2.995 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 0
▼ 100% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 41.025.
Mensen en middelen in 2025
€ 16.729
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 165.497
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 30.093 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 14.392
▼ 26% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.059
▼ 32% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.641 | € 6.389 | € 49.521 | € 35.585 | ▼ 28% |
| Winst na belastingen | € 22.357 | € -25.446 | € 2.995 | € -18.828 | ▼ € 21.823 |
| Eigen vermogen | € 94.704 | € 69.258 | € 72.253 | € 53.425 | ▼ 26% |
| Totale schulden | € 117.688 | € 400.438 | € 359.267 | € 326.481 | ▼ 9% |
| Cash | € 24.209 | € 16.136 | € 2.430 | € 0 | ▼ 100% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 370.250 | € 351.431 | € 332.612 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 82.304 | € 56.858 | € 59.853 | € 41.025 | ▼ 31% |
| Bankschulden | € 54.279 | € 191.301 | € 173.164 | € 165.497 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 212.392 | € 469.697 | € 431.521 | € 379.906 | ▼ 12% |
Kerncijfers van VAN DER MEULEN HENK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAN DER MEULEN HENK?
Wat er de jongste jaren bij VAN DER MEULEN HENK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 18.828 (▼ € 21.823 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nick Van Der Meulen werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Henk Van Der Meulen werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 22.357 winst in 2022 naar € 18.828 verlies in 2025.
Betaalde al € 10.633 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 22.357 winst.
Bestuur
Achter VAN DER MEULEN HENK zitten Henk Van Der Meulen en Nick Van Der Meulen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Henk Van Der Meulen
Bestuurder
sinds 2008
Nick Van Der Meulen
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Massemsesteenweg 297
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0807.847.474
- Btw-nummer
- BE 0807.847.474
- Maatschappelijke zetel
- Massemsesteenweg 297, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- VAN DER MEULEN HENK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 november 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk