Financiën
Boekjaar 2025
Rudy Platteau uit Gent, ondernemingsnummer BE0807396326, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.539 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Rudy Platteau een brutomarge van € 72.732 en een eigen vermogen van € 296.060. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.008 naar € 20.539. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 296.060
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.539
▲ 37% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 42.704
▼ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 277.460.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 28.508
▼ 44% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 25.154.
Schulden eind 2025
€ 29.877
▼ 37% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 21.987 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 3.777
▼ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.141
▼ 22% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 56.707 | € 85.516 | € 64.071 | € 72.732 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € 26.790 | € 34.376 | € 15.008 | € 20.539 | ▲ 37% |
| Eigen vermogen | € 269.887 | € 304.263 | € 275.521 | € 296.060 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 49.640 | € 105.711 | € 65.560 | € 43.796 | ▼ 33% |
| Cash | € 79.213 | € 96.186 | € 48.078 | € 42.704 | ▼ 11% |
| Terreinen & gebouwen | € 196.375 | € 188.789 | € 181.203 | € 173.617 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 251.287 | € 285.663 | € 256.921 | € 277.460 | ▲ 8% |
| Dividend | € 37.245 | € 0 | € 43.750 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 20.000 | € 68.341 | € 47.100 | € 29.877 | ▼ 37% |
| Balanstotaal | € 319.528 | € 409.975 | € 341.082 | € 339.856 |
Kerncijfers van Rudy Platteau, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Rudy Platteau?
Wat er de jongste jaren bij Rudy Platteau gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.539 (▲ 37% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Rudy Platteau werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 26.790 winst in 2022 naar € 20.539 winst in 2025.
Betaalde al € 61.183 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 34.376 winst.
Keerde in totaal € 80.995 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Rudy Platteau zit Rudy Platteau.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rudy Platteau
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zwanebloemstraat 9
9032 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PLATTEAU Rudy Maurice Marie(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0807.396.326
- Btw-nummer
- BE 0807.396.326
- Maatschappelijke zetel
- Zwanebloemstraat 9, 9032 Gent
- Namen & benamingen
- Rudy Platteau
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 oktober 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten van holdings
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
Organisatie van congressen en beurzen
Holdings