Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 24 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
L&F HEALTH uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0807384250, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 23.581 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde L&F HEALTH een brutomarge van € 42.707 en een eigen vermogen van € 213.233. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 906 naar € 23.581. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 213.233
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 23.581
▲ € 22.675 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.084
▲ 217% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.000 uitgekeerd
25 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 16
▼ 90% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 48.612
▼ 26% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.055 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1.917
▲ € 1.744 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.262
▲ 116% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.148 | € 38.346 | € 16.286 | € 42.707 | ▲ 162% |
| Winst na belastingen | € 32.306 | € 19.949 | € 906 | € 23.581 | ▲ € 22.675 |
| Eigen vermogen | € 174.797 | € 194.746 | € 195.652 | € 213.233 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 256.741 | € 239.878 | € 229.606 | € 232.781 | ▲ 1% |
| Cash | € 17.119 | € 814 | € 5.394 | € 17.084 | ▲ 217% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.432 | € 2.320 | € 2.208 | € 2.096 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 164.797 | € 184.746 | € 185.652 | € 203.233 | ▲ 9% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 6.000 | |
| Bankschulden | € 98.612 | € 81.946 | € 65.279 | € 48.612 | ▼ 26% |
| Balanstotaal | € 431.538 | € 434.623 | € 425.258 | € 446.014 | ▲ 5% |
Kerncijfers van L&F HEALTH, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met L&F HEALTH?
Wat er de jongste jaren bij L&F HEALTH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 23.581 (▲ € 22.675 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Marthe Frans Lambrechts werd bestuurder. NBB
- Jan Gilbert Folens werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 32.306 winst in 2022 naar € 23.581 winst in 2025.
Betaalde al € 21.977 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 32.306 winst.
Keerde in totaal € 6.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter L&F HEALTH zitten Marthe Frans Lambrechts en Jan Gilbert Folens. Zelf heeft het 100% van LO-PHARMA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2008
Jan Gilbert Folens
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lostraat(PEL) 54
3212 Lubbeek
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0807.384.250
- Btw-nummer
- BE 0807.384.250
- Maatschappelijke zetel
- Lostraat(PEL) 54, 3212 Lubbeek
- Namen & benamingen
- L&F HEALTH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 oktober 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering