Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2022.
Financiën
Boekjaar 2025
Centre de formation sécurité et bien-être au travail uit Engis, ondernemingsnummer BE0807295564, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 21.510 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Centre de formation sécurité et bien-être au travail een brutomarge van € 167.994 en een eigen vermogen van € 81.308. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.400 naar € 21.510. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 81.308
▲ 36% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 21.510
▼ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 33.024
▲ € 32.221 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 62.758.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 94.498
▲ 18% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 4.142
▼ 41% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 123.545
▼ 21% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 28.267 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 93.588
▲ € 84.672 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.894
▼ 35% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 161.486 | € 125.390 | € 157.527 | € 167.994 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 39.405 | € 8.194 | € 30.400 | € 21.510 | ▼ 29% |
| Eigen vermogen | € 45.204 | € 53.398 | € 59.798 | € 81.308 | ▲ 36% |
| Totale schulden | € 277.272 | € 272.989 | € 226.729 | € 265.899 | ▲ 17% |
| Cash | - | - | € 803 | € 33.024 | ▲ € 32.221 |
| Terreinen & gebouwen | € 127.704 | € 232.097 | € 206.252 | € 180.408 | ▼ 13% |
| Opgepotte winst | € 26.654 | € 34.848 | € 41.248 | € 62.758 | ▲ 52% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 24.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 214.604 | € 186.060 | € 156.089 | € 123.545 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 322.476 | € 326.387 | € 286.528 | € 347.207 | ▲ 21% |
Kerncijfers van Centre de formation sécurité et bien-être au travail, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Centre de formation sécurité et bien-être au travail?
Wat er de jongste jaren bij Centre de formation sécurité et bien-être au travail gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 21.510 (▼ 29% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Engis. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 39.405 winst in 2022 naar € 21.510 winst in 2025.
Betaalde al € 24.429 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 39.405 winst.
Keerde in totaal € 24.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Centre de formation sécurité et bien-être au travail zit Iuliia GUYOT. Iuliia GUYOT zit ook achter GUYOT CONSULTING.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Paix(ENG) 12
4480 Engis
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
OVH Mail
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0807.295.564
- Btw-nummer
- BE 0807.295.564
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Paix(ENG) 12, 4480 Engis
- Namen & benamingen
- Centre de formation sécurité et bien-être au travail · CENTRE C.F.S
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 oktober 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 aug 2026
- Contact
- centrecfs.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering