Financiën
Boekjaar 2025
R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0806655958, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 127.688 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS een brutomarge van € 579.591 en een eigen vermogen van € 620.757. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 100.269 naar € 127.688. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 620.757
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 127.688
▲ 27% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 260.633
▼ 35% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.000 uitgekeerd
12 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 359.611
▲ 29% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 233.795
▼ 6% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 832.245
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 156.596 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 211.192
▲ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 105.937
▲ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 263.936 | € 463.333 | € 470.592 | € 579.591 | ▲ 23% |
| Winst na belastingen | € 76.005 | € 43.025 | € 100.269 | € 127.688 | ▲ 27% |
| Eigen vermogen | € 352.473 | € 419.801 | € 508.069 | € 620.757 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 946.777 | € 1.063.346 | € 1.266.984 | € 1.204.328 | ▼ 5% |
| Cash | € 129.160 | € 367.239 | € 398.740 | € 260.633 | ▼ 35% |
| Terreinen & gebouwen | € 427.775 | € 407.757 | € 387.740 | € 367.722 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 333.873 | € 401.201 | € 489.469 | € 602.157 | ▲ 23% |
| Dividend | € 12.000 | € 0 | € 12.000 | € 15.000 | ▲ 25% |
| Bankschulden | € 693.244 | € 912.344 | € 941.048 | € 832.245 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 1.299.251 | € 1.519.147 | € 1.811.054 | € 1.861.085 | ▲ 3% |
Kerncijfers van R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS?
Wat er de jongste jaren bij R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 127.688 (▲ 27% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
Samengevat
Van € 76.005 winst in 2022 naar € 127.688 winst in 2025.
Betaalde al € 32.636 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 127.688 winst.
Keerde in totaal € 39.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Woluwelaan 141 B
1831 Machelen (Brab.)
Woluwelaan 141B
1831 Machelen (Brab.)
Actief sinds 24 september 2008
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0806.655.958
- Btw-nummer
- BE 0806.655.958
- Maatschappelijke zetel
- Woluwelaan 141 B, 1831 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- R&B BUILDERS AND CONSTRUCTORS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 september 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Groothandel in overige bouwmaterialen
Metselwerk
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Schrijnwerk
Chapewerken
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Sanitaire werkzaamheden