Financiën
Boekjaar 2024
D.J. CONSTRUCT uit Liège, ondernemingsnummer BE0806198078, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 3.909 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde D.J. CONSTRUCT een brutomarge van € 185.731 en een eigen vermogen van € 25.341. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 12.882 naar € 3.909. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 22 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 25.341
▲ 18% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.909
▼ 70% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 32.318
▲ € 31.053 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 7.641.
Mensen en middelen in 2024
€ 177.660
▲ 73% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 149
▼ 87% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.793
▲ 295% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.284
▲ € 35.136 t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 152.453 | € 136.970 | € 123.416 | € 185.731 | ▲ 50% |
| Winst na belastingen | € -3.062 | € -18.036 | € 12.882 | € 3.909 | ▼ 70% |
| Eigen vermogen | € 26.587 | € 8.551 | € 21.432 | € 25.341 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 123.313 | € 75.267 | € 23.025 | € 103.076 | ▲ € 80.052 |
| Cash | € 686 | € 154 | € 1.265 | € 32.318 | ▲ € 31.053 |
| Terreinen & gebouwen | € 44.779 | € 14.440 | € 6.107 | - | |
| Opgepotte winst | € 8.887 | € -9.149 | € 3.732 | € 7.641 | ▲ 105% |
| Bankschulden | € 41.383 | € 14.075 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 150.033 | € 84.284 | € 44.457 | € 128.417 | ▲ 189% |
Kerncijfers van D.J. CONSTRUCT, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met D.J. CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij D.J. CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 3.909 (▼ 70% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Walhain. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.062 verlies in 2021 naar € 3.909 winst in 2024.
Betaalde al € 1.119 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 12.882 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Winston-Churchill 378 bus B
4020 Liège
Rue de Libersart(TSL) 1
1457 Walhain
Actief sinds 21 oktober 2008
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0806.198.078
- Btw-nummer
- BE 0806.198.078
- Maatschappelijke zetel
- Rue Winston-Churchill 378 bus B, 4020 Liège
- Namen & benamingen
- D.J. CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 augustus 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Bouwrijp maken van terreinen
Metselwerk
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
Installatie van isolatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
+4