Financiën
Boekjaar 2025
VWS VISION CARE uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0806034168, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.407 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VWS VISION CARE een brutomarge van € 36.917 en een eigen vermogen van € 124.008. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.324 naar € 22.407. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 124.008
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.407
▲ 117% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 16
▼ 99% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 117.808.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 28.082
▼ 21% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 28.082.
Schulden eind 2025
€ 36.127
▼ 21% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.948 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 5.607
▼ 20% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.976
▲ 9% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 98.411 | € 91.710 | - | - | |
| Brutomarge | € 29.843 | € 12.175 | € 23.383 | € 36.917 | ▲ 58% |
| Winst na belastingen | € 19.422 | € 3.951 | € 10.324 | € 22.407 | ▲ 117% |
| Eigen vermogen | € 90.127 | € 93.278 | € 101.602 | € 124.008 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 47.483 | € 57.764 | € 87.658 | € 74.491 | ▼ 15% |
| Cash | € 17 | € 260 | € 1.798 | € 16 | ▼ 99% |
| Terreinen & gebouwen | € 313 | € 261 | € 209 | € 157 | ▼ 25% |
| Opgepotte winst | € 83.927 | € 87.078 | € 95.402 | € 117.808 | ▲ 23% |
| Dividend | € 800 | € 800 | € 2.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 32.551 | € 29.328 | € 45.816 | € 36.127 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 137.610 | € 151.042 | € 189.260 | € 198.500 | ▲ 5% |
Kerncijfers van VWS VISION CARE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VWS VISION CARE?
Wat er de jongste jaren bij VWS VISION CARE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.407 (▲ 117% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Bilzen-Hoeselt. KBO
- Sylvie VAN WIJK werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 19.422 winst in 2022 naar € 22.407 winst in 2025.
Betaalde al € 29.817 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 22.407 winst.
Keerde in totaal € 3.600 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VWS VISION CARE zit Sylvie VAN WIJK.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sylvie VAN WIJK
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jeugdlaan 127 bus 2
3550 Heusden-Zolder
Onze Lieve Vrouwstraat 19
3740 Bilzen-Hoeselt
Actief sinds 29 augustus 2008
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN WIJK Sylvie Ronny Mia(oprichter) 99.5%
- LEMMENS Wouter Felix Karel(oprichter) 0.5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0806.034.168
- Btw-nummer
- BE 0806.034.168
- Maatschappelijke zetel
- Jeugdlaan 127 bus 2, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- VWS VISION CARE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels
Landschapsverzorging
Detailhandel in uurwerken en sieraden
Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Bemiddeling bij de aankoop, verkoop en verhuur van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis