Financiën
Boekjaar 2025
N Verpleging uit Houthalen-Helchteren, ondernemingsnummer BE0805717533, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 17.010 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde N Verpleging een brutomarge van € 35.963 en een eigen vermogen van € 111.220. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 45.112 naar € 17.010. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 111.220
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.010
▼ 62% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 47.669
▲ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 108.220.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.334
▼ 51% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 16.083
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.159 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 463
▼ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.264
▲ 35% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 58.967 | € 72.812 | € 35.963 | ▼ 51% |
| Winst na belastingen | € 46.098 | € 45.112 | € 17.010 | ▼ 62% |
| Eigen vermogen | € 49.098 | € 94.210 | € 111.220 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 49.293 | € 38.728 | € 35.810 | ▼ 8% |
| Cash | € 8.512 | € 42.393 | € 47.669 | ▲ 12% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 23.959 | |
| Opgepotte winst | € 46.098 | € 91.210 | € 108.220 | ▲ 19% |
| Bankschulden | € 30.900 | € 23.793 | € 16.083 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 98.391 | € 132.938 | € 147.030 | ▲ 11% |
Kerncijfers van N Verpleging, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met N Verpleging?
Wat er de jongste jaren bij N Verpleging gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 17.010 (▼ 62% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Houthalen-Helchteren. KBO
- Nurullah Demirci werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 46.098 winst in 2023 naar € 17.010 winst in 2025.
Betaalde al € 29.380 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 46.098 winst.
Bestuur
Achter N Verpleging zit Nurullah Demirci.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nurullah Demirci
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Huidevettersstraat 72
3530 Houthalen-Helchteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DEMIRCI Nurullah(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.717.533
- Btw-nummer
- BE 0805.717.533
- Maatschappelijke zetel
- Huidevettersstraat 72, 3530 Houthalen-Helchteren
- Namen & benamingen
- N Verpleging · Noor Thuisverpleging
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Verpleegkundige activiteiten