Financiën
Boekjaar 2025
Baiulus uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0805388624, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 141.805 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Baiulus een brutomarge van € 204.913 en een eigen vermogen van € 313.333. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 127.116 naar € 141.805. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 313.333
▲ 83% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 141.805
▲ 12% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 98.632
▲ € 86.878 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 312.333.
Mensen en middelen in 2025
€ 15.692
▼ 57% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 243
▼ 72% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 94.293
▲ 64% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 64.550 | € 188.869 | € 204.913 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 43.413 | € 127.116 | € 141.805 | ▲ 12% |
| Eigen vermogen | € 44.413 | € 171.529 | € 313.333 | ▲ 83% |
| Totale schulden | € 131.776 | € 88.197 | € 127.001 | ▲ 44% |
| Cash | € 48.828 | € 11.755 | € 98.632 | ▲ € 86.878 |
| Opgepotte winst | € 43.413 | € 170.529 | € 312.333 | ▲ 83% |
| Balanstotaal | € 176.189 | € 259.726 | € 440.334 | ▲ 70% |
Kerncijfers van Baiulus, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Baiulus?
Wat er de jongste jaren bij Baiulus gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 141.805 (▲ 12% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 43.413 winst in 2023 naar € 141.805 winst in 2025.
Betaalde al € 93.412 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 141.805 winst.
Bestuur
Achter Baiulus zit Peter Verheyden.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Peter Verheyden
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Schaafstraat 5/A
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Peter VERHEYDEN(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.388.624
- Btw-nummer
- BE 0805.388.624
- Maatschappelijke zetel
- Schaafstraat 5/A, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Baiulus
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 september 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van deurwaarders