Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 22 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
VerSta uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0805345270, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.617 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VerSta een brutomarge van € 379.523 en een eigen vermogen van € 69.109. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 44.891 naar € 20.617. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 25 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 69.109
▲ 43% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.617
▼ 54% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 20.856
▼ 70% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 65.509.
Mensen en middelen in 2025
€ 243.367
▲ 33% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45.000
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 660.550
▲ 161% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 50.044 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 7.885
▼ 21% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.208
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 307.179 | € 379.523 | ▲ 24% |
| Winst na belastingen | € 44.891 | € 20.617 | ▼ 54% |
| Eigen vermogen | € 48.491 | € 69.109 | ▲ 43% |
| Totale schulden | € 755.560 | € 720.695 | ▼ 5% |
| Cash | € 68.499 | € 20.856 | ▼ 70% |
| Terreinen & gebouwen | € 603.000 | € 651.782 | ▲ 8% |
| Opgepotte winst | € 44.891 | € 65.509 | ▲ 46% |
| Bankschulden | € 253.563 | € 660.550 | ▲ 161% |
| Balanstotaal | € 804.052 | € 789.803 | ▼ 2% |
Kerncijfers van VerSta, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 3 maart 2027.
Wat is er gebeurd met VerSta?
Wat er de jongste jaren bij VerSta gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.617 (▼ 54% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Grimbergen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 44.891 winst in 2024 naar € 20.617 winst in 2025.
Betaalde al € 17.831 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 44.891 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gertrudeveld 18
1840 Londerzeel
Sint-Amandsstraat 34-36
1853 Grimbergen
Actief sinds 31 augustus 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.345.270
- Btw-nummer
- BE 0805.345.270
- Maatschappelijke zetel
- Gertrudeveld 18, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- VerSta
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 augustus 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in zuivelproducten en eieren
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels in diepvriesproducten
Detailhandel in zuivelproducten en eieren in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)