Financiën
Boekjaar 2025
Modaman uit De Panne, ondernemingsnummer BE0805047342, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 153.792 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Modaman een brutomarge van € 257.400 en een eigen vermogen van € 204.327. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 29.197 naar € 153.792. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 6 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 204.327
▲ € 153.792 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 153.792
▲ € 124.595 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 476
▼ 97% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 194.327.
Mensen en middelen in 2025
€ 31.629
▼ 25% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.381
▼ 49% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 370.123
▲ € 292.812 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 19.886 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 17 jaar weg.
€ 2.733
▲ 6% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.054
▼ 49% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.596 | € 98.452 | € 257.400 | ▲ 161% |
| Winst na belastingen | € 11.337 | € 29.197 | € 153.792 | ▲ € 124.595 |
| Eigen vermogen | € 21.337 | € 50.534 | € 204.327 | ▲ € 153.792 |
| Totale schulden | € 5.728 | € 147.348 | € 447.063 | ▲ 203% |
| Cash | € 462 | € 15.262 | € 476 | ▼ 97% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 103.342 | € 402.688 | ▲ 290% |
| Opgepotte winst | € 11.337 | € 40.534 | € 194.327 | ▲ € 153.792 |
| Bankschulden | € 0 | € 77.311 | € 370.123 | ▲ € 292.812 |
| Balanstotaal | € 27.065 | € 197.882 | € 651.390 | ▲ 229% |
Kerncijfers van Modaman, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Modaman?
Wat er de jongste jaren bij Modaman gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 153.792 (▲ € 124.595 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in De Panne. KBO
- Steve Vermeulen werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.337 winst in 2023 naar € 153.792 winst in 2025.
Betaalde al € 55.327 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 153.792 winst.
Bestuur
Achter Modaman zit Steve Vermeulen. Steve Vermeulen zit ook achter MODALED.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Poststraat 26
8660 De Panne
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0805.047.342
- Btw-nummer
- BE 0805.047.342
- Maatschappelijke zetel
- Poststraat 26, 8660 De Panne
- Namen & benamingen
- Modaman
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 augustus 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 4 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering